konsekwencje z prośby otworzenia przebiegu egzaminu

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

konsekwencje z prośby otworzenia przebiegu egzaminu

Postprzez tilkt » czwartek 29 czerwca 2017, 22:00

Witam, mam pytanie czy jeżeli osoba egzaminowana, po prosi o otworzenie przebiegu egzaminu gdyż ma zastrzeżenia do jego przebiegu,
zostaje umieszczona w danym ośrodku egzaminacyjnym na jakiejś (czarnej liście ), i będzie oblewana z tego powodu?
przerabia takową sytuację moja znajoma 3 egzamin oblany.
Stąd pytanie czy jest sens podchodzenia pod kolejne egzaminy w tym ośrodku czy go zmienić?

Pytanie numer 2.
Wiat przewraca pachołki na placu manewrowym , pytanie do egzaminatora co w tym przypadku? przejechać po pachołku wykonując łuk czy przerwać wykonanie manewru? ( jak drzewo przewróci się na drogę raczej nie przejeżdżamy po nim)

Odp: Egzaminatora.
- przejechać po pachołkach które przewrócił wiatr.

Pozdrawiam Tomasz
tilkt
 
Posty: 8
Dołączył(a): wtorek 27 czerwca 2017, 19:27

Re: konsekwencje z prośby otworzenia przebiegu egzaminu

Postprzez AMP » piątek 30 czerwca 2017, 12:10

Zmienić ośrodek (psychicznie lepiej wpłynie to na żonę).
Kiedyś uznali mi prawidłowość zdania, które egzaminator oblał, ale już sama odpowiedź na zaskarżony egzamin była w taki sposób napisana, jakby zrobili mi łaskę! jakby dali mi fory, jakby chcieli pokazać, że błąd jest mój, nie egzaminatora, ale mają gest i pozwolą powtórzyć.
Myślę, że nieformalnie jest coś takiego - w końcu to są goście, którzy razem siedzą w pokoju i zakwestionowanie kompetencji jednego z nich to tak rysa na szkle - w końcu to oni są od wytykania potknięć, a nie egzaminowani.
AMP
 
Posty: 67
Dołączył(a): wtorek 18 kwietnia 2017, 10:44

Re: konsekwencje z prośby otworzenia przebiegu egzaminu

Postprzez skov » piątek 30 czerwca 2017, 16:00

tilkt napisał(a):Witam, mam pytanie czy jeżeli osoba egzaminowana, po prosi o otworzenie przebiegu egzaminu gdyż ma zastrzeżenia do jego przebiegu,
zostaje umieszczona w danym ośrodku egzaminacyjnym na jakiejś (czarnej liście ), i będzie oblewana z tego powodu?


Nie ma żadnych czarnych list, śmiało można pisać skargi i oglądać filmy. Wszyscy popełniają błędy, egzaminatorom też się zdarza .


tilkt napisał(a):przerabia takową sytuację moja znajoma 3 egzamin oblany.


Oblany za co?
Avatar użytkownika
skov
 
Posty: 1411
Dołączył(a): czwartek 07 czerwca 2007, 13:48

Re: konsekwencje z prośby otworzenia przebiegu egzaminu

Postprzez rpa » piątek 30 czerwca 2017, 17:09

Prawdopodobnie za nieudolną jazdę, ale zwalanie winy na kogokolwiek jest dużo łatwiejsze niż nauczenie się prowadzenia pojazdu.
rpa
 
Posty: 367
Dołączył(a): sobota 09 stycznia 2016, 17:11

Re: konsekwencje z prośby otworzenia przebiegu egzaminu

Postprzez tilkt » piątek 30 czerwca 2017, 19:31

rpa napisał(a):Prawdopodobnie za nieudolną jazdę, ale zwalanie winy na kogokolwiek jest dużo łatwiejsze niż nauczenie się prowadzenia pojazdu.


Według filmu wychodzi że był uczestnik ruchu typu widmo:) nie mówię że jest doskonałym kierowcą praktyka czyni mistrzem, nie obwiniam nikogo tym bardziej nie Pana Egzaminatora. po prostu zadałem pytanie
tilkt
 
Posty: 8
Dołączył(a): wtorek 27 czerwca 2017, 19:27

Re: konsekwencje z prośby otworzenia przebiegu egzaminu

Postprzez skov » piątek 30 czerwca 2017, 20:34

tilkt napisał(a):
Według filmu wychodzi że był uczestnik ruchu typu widmo:)


no to rozjaśniłeś :D
Avatar użytkownika
skov
 
Posty: 1411
Dołączył(a): czwartek 07 czerwca 2007, 13:48

Re: konsekwencje z prośby otworzenia przebiegu egzaminu

Postprzez JAKUB » sobota 01 lipca 2017, 21:23

tilkt napisał(a):(...)Pytanie numer 2.
Wiat przewraca pachołki na placu manewrowym , pytanie do egzaminatora co w tym przypadku? przejechać po pachołku wykonując łuk czy przerwać wykonanie manewru? ( jak drzewo przewróci się na drogę raczej nie przejeżdżamy po nim)

Odp: Egzaminatora.
- przejechać po pachołkach które przewrócił wiatr.
Zła odpowiedź.
Ale jak "władza" do głowy uderzy, to cóż poradzić?
.
A co gdy, trąci się tyczke od innego stanowiska podczas jazdy na wzniesienie?
JAKUB
 
Posty: 1406
Dołączył(a): sobota 10 marca 2012, 19:53

Re: konsekwencje z prośby otworzenia przebiegu egzaminu

Postprzez tilkt » niedziela 02 lipca 2017, 17:55

JAKUB napisał(a):
tilkt napisał(a):(...)Pytanie numer 2.
Wiat przewraca pachołki na placu manewrowym , pytanie do egzaminatora co w tym przypadku? przejechać po pachołku wykonując łuk czy przerwać wykonanie manewru? ( jak drzewo przewróci się na drogę raczej nie przejeżdżamy po nim)

Odp: Egzaminatora.
- przejechać po pachołkach które przewrócił wiatr.
Zła odpowiedź.
Ale jak "władza" do głowy uderzy, to cóż poradzić?
.
A co gdy, trąci się tyczke od innego stanowiska podczas jazdy na wzniesienie?


czyli teoretycznie ma kobieta przekichane może jej nie lubią bo się na rudo farbuje :P.
A tak na poważnie ja rozumiem że są, ludzie z różnymi charakterami ale obrażanie, czy wygłaszanie mowy pt: (czy ty wierzysz że umiesz jeździć etc.) jest odrobine nie na miejscu
tilkt
 
Posty: 8
Dołączył(a): wtorek 27 czerwca 2017, 19:27

Re: konsekwencje z prośby otworzenia przebiegu egzaminu

Postprzez JAKUB » niedziela 02 lipca 2017, 20:11

tilkt napisał(a):(...)A tak na poważnie ja rozumiem że są, ludzie z różnymi charakterami ale (...) wygłaszanie mowy pt: (czy ty wierzysz że umiesz jeździć etc.) jest odrobine nie na miejscu
Jest, moim zdaniem, jak najbardziej na miejscu. Uczeń to pierwsza osoba, która musi byc przekonana o swoich umiejetnościach.
JAKUB
 
Posty: 1406
Dołączył(a): sobota 10 marca 2012, 19:53

Re: konsekwencje z prośby otworzenia przebiegu egzaminu

Postprzez tilkt » niedziela 02 lipca 2017, 20:32

uczeń jest jest przekonany nie ma problemu z tym by wsiąść do auta, i jechać testowane na moim aucie wsiadła pojechała bez zastanowienia, a mam specyficzne auto.
tilkt
 
Posty: 8
Dołączył(a): wtorek 27 czerwca 2017, 19:27

Re: konsekwencje z prośby otworzenia przebiegu egzaminu

Postprzez Karolina201997 » środa 27 września 2017, 21:09

[quote="AMP"]Zmienić ośrodek (psychicznie lepiej wpłynie to na żonę).
Kiedyś uznali mi prawidłowość zdania, które egzaminator oblał, ale już sama odpowiedź na zaskarżony egzamin była w taki sposób napisana, jakby zrobili mi łaskę!

Oblałam dzisiaj egzamin i nawet nie wiem z jakiego powodu bo egzaminator nie powiedział niczego oprócz " wynik negatywny, do zobaczenia za 2 tygodnie" a więc...przygotowanie się do jazdy...fotel ustawiony, zagłówek, lusterka, drzwi dotknięte, pasy zapięte, światła były na 0 bo pogoda na to pozwalała. Powiedziałam że jestem gotowa do jazdy a on że źle, druga próba...wszystko na spokojnie po kolei to samo i dalej błąd...miałam zaciągnięty ręczny ale nie wiem czy to wchodzi w przygotowanie do jazdy czy dopiero jak odpale silnik i włącze bieg, dopiero mogę go zwolnić...a może czepil się świateł że były na 0 i świeciły nie tak jak powinny...mógł chociaż powiedzieć gdzie popełniłam błąd.. :(
Karolina201997
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 27 września 2017, 20:39

Re: konsekwencje z prośby otworzenia przebiegu egzaminu

Postprzez tomcioel1 » środa 11 października 2017, 00:21

Karolina201997 napisał(a):
AMP napisał(a):Zmienić ośrodek (psychicznie lepiej wpłynie to na żonę).
Kiedyś uznali mi prawidłowość zdania, które egzaminator oblał, ale już sama odpowiedź na zaskarżony egzamin była w taki sposób napisana, jakby zrobili mi łaskę!

Oblałam dzisiaj egzamin i nawet nie wiem z jakiego powodu bo egzaminator nie powiedział niczego oprócz " wynik negatywny, do zobaczenia za 2 tygodnie" a więc...przygotowanie się do jazdy...fotel ustawiony, zagłówek, lusterka, drzwi dotknięte, pasy zapięte, światła były na 0 bo pogoda na to pozwalała. Powiedziałam że jestem gotowa do jazdy a on że źle, druga próba...wszystko na spokojnie po kolei to samo i dalej błąd...miałam zaciągnięty ręczny ale nie wiem czy to wchodzi w przygotowanie do jazdy czy dopiero jak odpale silnik i włącze bieg, dopiero mogę go zwolnić...a może czepil się świateł że były na 0 i świeciły nie tak jak powinny...mógł chociaż powiedzieć gdzie popełniłam błąd.. :(


przekazanie dokładnej informacji o przyczynie oceny negatywnej przebiegu egzaminu to jego zas...y obowiązek ...
mamy więc tutaj kolejny przykład arogancji, chamstwa i braku szacunku do zdającego - jak dla mnie gość do odstrzelenia...
nie płakałbym za nim tym bardziej że na jego miejsce jest z 50 chętnych ... może warto dać szansę nowym ???
tomcioel1
 
Posty: 655
Dołączył(a): środa 23 lutego 2011, 23:06

Re: konsekwencje z prośby otworzenia przebiegu egzaminu

Postprzez Blacksmith » środa 11 października 2017, 02:31

tomcioel1 napisał(a):mamy więc tutaj kolejny przykład arogancji, chamstwa i braku szacunku do zdającego - jak dla mnie gość do odstrzelenia...

Zgadzam się w całej rozciągłości! :thumb2:
Avatar użytkownika
Blacksmith
 
Posty: 2050
Dołączył(a): środa 23 marca 2016, 15:54
Lokalizacja: Elbląg/München, w przyszłości Texas

Re: konsekwencje z prośby otworzenia przebiegu egzaminu

Postprzez oskbelfer » piątek 20 października 2017, 18:45

tomcioel1 napisał(a):
przekazanie dokładnej informacji o przyczynie oceny negatywnej przebiegu egzaminu to jego zas...y obowiązek ...


to jego obowiązek służbowy

mamy więc tutaj kolejny przykład arogancji, chamstwa i braku szacunku do zdającego - jak dla mnie gość do odstrzelenia...


tutaj zaś mamy przykład Twojego chamstwa, arogancji i kompleksów - jak dla mnie to jesteś do zbanowania...

nie płakałbym za nim tym bardziej że na jego miejsce jest z 50 chętnych ... może warto dać szansę nowym ???


I co powinni Ciebie zatrudnić? Chętny jesteś - a pies z kulawą nogą Cię nie zatrudni...
sorry taki mamy klimat....sorry - na autostradach nie ma skrzyżowań, am sorry
N'attendez pas le Jugement dernier. Il a lieu tous les jours.
Avatar użytkownika
oskbelfer
 
Posty: 3596
Dołączył(a): czwartek 18 września 2008, 19:17
Lokalizacja: Polska


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości