Jak poradzić sobie z kolejnym egzaminem.

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Jak poradzić sobie z kolejnym egzaminem.

Postprzez bartek0807 » sobota 22 kwietnia 2017, 19:19

rpa napisał(a):(...) zaraz po solidnej kłótni z żoną(...)Innym razem(...) bo wydzieraliśmy się na siebie w trakcie jazdy(...)


To może lepiej rozwód ? ;) I zdrowiej psychicznie, i bezpieczniej na drodze ;)
bartek0807
 
Posty: 112
Dołączył(a): środa 23 marca 2016, 17:26

Re: Jak poradzić sobie z kolejnym egzaminem.

Postprzez DomuskaB » środa 02 sierpnia 2017, 14:21

sankila napisał(a):
Blacksmith napisał(a): Nikt mi nie wmówi, że po egzaminie jest większy stres niż podczas egzaminu.
Że co proszę? Po uzyskaniu prawa jazdy, ruszałam swoim samochodem ze świadomością, że jestem zdana wyłącznie na siebie, bo nie ma koło mnie nikogo, kto - w razie potrzeby - depnie na hamulec czy złapie za kierownicę. To był dopiero prawdziwy stres!
A co może się stać na egzaminie? "Chłodny gość" nie jest panem życia i śmierci; najgorsze, co może zrobić, to uszarpać mnie na 100 zł i kolejną wizytę. To w czym problem?



Każdy inaczej przeżywa swoje stresy, dla mnie egzamin był gorszym stresem od pierwszej samodzielnej jazdy, którą odbyłam jeszcze tego samego dnia jak odebrałam dokument w urzędzie...więc nie ma co sie wymądrzać bo są ludzie którzy rzeczywiście tak mają. :hmm:
DomuskaB
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 02 sierpnia 2017, 14:11

Re: Jak poradzić sobie z kolejnym egzaminem.

Postprzez Blacksmith » środa 02 sierpnia 2017, 19:42

Na egzaminie toczy się batalia o to czy człowiek uzyska upragnione prawko czy nie. Obok siedzi zimny facet, który o tym zadecyduje. Nawet gdy nie jest chamski tylko neutralny to stres jest i tak. Człowiek nie chce zawieść siebie i innych. A już po zdaniu? Ja byłem na totalnym luzie podczas pierwszej samodzielnej jazdy. Mówiłem uśmiechnięty do wyimaginowanego gościa obok z papierami w rękach: "Już więcej chamie mnie nie oblejesz". Szosa była moja.

A Wy jeśli dla was jazdy po egzaminie są stresujące to to nie jest normalność i są specjalne kliniki i terapie gdzie można uzyskać pomoc. Pozwodzenia.
Avatar użytkownika
Blacksmith
 
Posty: 2050
Dołączył(a): środa 23 marca 2016, 15:54
Lokalizacja: Elbląg/München, w przyszłości Texas

Poprzednia strona

Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 62 gości