Dodatkowe jazdy przed egzaminem

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Dodatkowe jazdy przed egzaminem

Postprzez gienq » czwartek 30 marca 2017, 15:28

Cześć.

W maju 2015 roku zacząłem kurs na kat. B. Zakończyłem go... w marcu 2017 roku :lol: . O ironio, to był indywidualny kurs przyśpieszony :P. Szło mi ślamazarnie, bo mimo młodego wieku jestem aktywny zawodowo (pełen etat) i do tego jeszcze studiuję zaocznie, więc mam w miesiącu najwyżej 4 dni wolnego. Ale zasadniczo, sama jazda była naprawdę dobra, auto się słuchało i nie było do czego się przyczepić.

No właśnie, ale dopiero na początku marca znalazłem czas żeby zaliczyć egzamin wewnętrzny i od razu poszedłem na teorię: 74/76, pass. Nie ukrywam że najzwyczajniej w świecie czytałem kodeks drogowy i przeglądałem pytania z baz.

Teraz mam pytanie, bo dodatkowe jazdy muszę wykonać w innym OSK - mój instruktor nie ma zbyt dużo czasu, a te dwie godziny to tam rybka, mogą przepaść. Czy w tym OSK pokazuję PKK, zaświadczenie o ukończeniu kursu czy rejestracja jest "na gębę"?
gienq
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek 30 marca 2017, 15:14

Re: Dodatkowe jazdy przed egzaminem

Postprzez lolira » piątek 21 kwietnia 2017, 15:31

Ja zapisywałam się na jazdy dodatkowe bez przedstawiania zaświadczenia, ale najlepiej zapytaj/ zadzwoń.
Pozdrawiam
lolira
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 30 marca 2017, 17:30

Re: Dodatkowe jazdy przed egzaminem

Postprzez szerszon » piątek 21 kwietnia 2017, 21:31

gienq napisał(a): na teorię: 74/76, pass.
No as po prostu. A gdzie jest tak,że 76 pkt jest do zdobycia ?
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 61 gości