Technicznie na temat załatwiania papierologii...

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Technicznie na temat załatwiania papierologii...

Postprzez Fluff » czwartek 09 marca 2017, 00:16

Cześć! Jestem tutaj nowy, więc proszę o wyrozumiałość :)

Problem mam taki:

W roku 2011 zdawałem po raz pierwszy prawo jazdy kat. B. Zdałem część testową, praktycznej nie. Nie podchodziłem od tamtego czasu do egzaminu.
Do obecnej chwili. Instruktor z mojego OSK ówczesnego powiedział mi, że jeśli przeszedłem szkolenie w jego OSK, to jest ono cały czas ważne łącznie z badaniami lekarskimi i kazał mi udać się do urzędu miejskiego i wydziału komunikacji w mieście gdzie zdawałem 1. raz. Tak też zrobiłem. Pan przesłał papiery do mojego obecnego miasta (urząd miasta, wydział komunikacji), otrzymałem profil kierowcy i chciałbym się zapisać na egzamin...

Moje pytanie jest takie: czy mogę się zapisać na egzamin online przez infoCAR.pl w tym momencie?
Fluff
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 09 marca 2017, 00:05

Re: Technicznie na temat załatwiania papierologii...

Postprzez eragon » czwartek 09 marca 2017, 09:51

Przepadła ci teoria, możesz się zapisać na egzamin teoretyczny.
Pozdrowienia z prawego fotela L-ki..
Obrazek
Avatar użytkownika
eragon
 
Posty: 884
Dołączył(a): niedziela 31 sierpnia 2014, 12:50

Re: Technicznie na temat załatwiania papierologii...

Postprzez Michalll » wtorek 21 marca 2017, 18:22

Dokładnie, taką sytuacje miała moja koleżanka, która dzwoniła i dowiadywała się w WORD-zie. Ważność teorii była by bezterminowa gdybyś ją zdał po 24 sierpnia 2014r. czyli gdy weszła ustawa o bezterminowej ważności egzaminu teoretycznego. Pozdrawiam.
Michalll
 
Posty: 8
Dołączył(a): czwartek 21 stycznia 2016, 09:21


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości