Egzamin C+E

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Egzamin C+E

Postprzez Maslana19970 » piątek 03 marca 2017, 19:23

Witam, w październiku 2016r zdałem egzamin na kat.C wyrobiłem prawo jazdy itp, dodam że zapisałem się na kurs pełny czyli kat. C i kat. C+E(PKK wyrabiane miałem na 2 kategorie), godziny z przyczepą zostały wyjeżdżone pod koniec października i został tylko egzamin praktyczny,ale ze względu na sprawy prywatne nie zapisywałem się na praktykę na C+E.Moje pytanie brzmi czy teraz mogę normalnie zapisać się na egzamin praktyczny na kat. C+E czy muszę od nowa wyjeżdżać godziny na nauce jazdy z przyczepą i płacić dodatkowo za cały kurs na kat. E?? z góry dziękuję za pomoc
Teoretyczny kat.B 28.07.2015r 74/74
Praktyczny kat.B 04.08.2015r
Teoretyczny kat.C 20.09.2016r 69/74
Praktyczny kat.C 17.10.2016r
Maslana19970
 
Posty: 6
Dołączył(a): sobota 17 września 2016, 20:32

Re: Egzamin C+E

Postprzez Michalll » wtorek 21 marca 2017, 17:16

Cześć, z tego co mi wiadomo to kiedyś było , że musisz dokupić 5 godzin po długotrwałej przerwie między zakończeniem kursu a egzaminem. Teraz podobno już tego nie wymagają, ale biorąc pod uwagę taki odstęp czasu warto by było dokupić ze 3 godzinki jazd C+E jazdy w jakimś OSK, żeby odświeżyć sobie manewry. A odpowiadając na Twoje pytanie to moim zdaniem możesz się zapisać na egzamin praktyczny C+E, sprawdź czy twoje dokumenty zostały przesłane z OSK do WORD-u. W razie wątpliwości zadzwoń do WORD-u tam bez problemu odpowiedzą na pytania. Ewentualnie niech ktoś inny się wypowie. Pozdrawiam.
Michalll
 
Posty: 8
Dołączył(a): czwartek 21 stycznia 2016, 09:21


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości