Egzamin teoretyczny a kwitek że zdane

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Egzamin teoretyczny a kwitek że zdane

Postprzez pocztahehe » środa 08 lutego 2017, 22:59

Witam, czy po zdaniu w WORDzie egzaminu teoretycznego na prawo jazdy kat. B dostajemy do ręki jakiś kwitek z liczbą punktów itd czy to wszystko jest jedynie wklepywane do systemu? I przy okazji jak szybko informacja o zdanej teorii jest wpisywana do systemu (że osoba danym numerze PKK juz ma zdaną teorię)? Z miejsca?
pocztahehe
 
Posty: 10
Dołączył(a): środa 01 lutego 2017, 03:44

Re: Egzamin teoretyczny a kwitek że zdane

Postprzez szerszon » środa 08 lutego 2017, 23:07

Jak chcesz to możesz poprosić o wydruk po egzaminie, ale to nie jest konieczne. W systemie zdana teoria pojawia się tak po 10-15 minutach.
Egzaminator musi zakończyć egzamin dla wszystkich osób. Pozostaje jeszcze czasami jakaś wewnętrzna papierologia na 5 minut.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Egzamin teoretyczny a kwitek że zdane

Postprzez pocztahehe » środa 08 lutego 2017, 23:19

Dziękuję za szybką odpowiedź!
Tak właśnie znajomy mówił, że on szybko napisał test i sobie wyszedł po 10 minutach, nie czekał na nikogo więc zastanawiałem się czy tak można.

Czyli jeśli będę chciał ten kwitek to będę musiał poczekać na koniec aż wszyscy napiszą i po zakończeniu po prostu podbić do tego egzaminatora który z nami siedzi w sali i on mi to wydrukuje? :) Czy na tym wydruku jest tylko informacja o zdaniu czy o zdobytych punktach też? Pozdrawiam.
pocztahehe
 
Posty: 10
Dołączył(a): środa 01 lutego 2017, 03:44

Re: Egzamin teoretyczny a kwitek że zdane

Postprzez szerszon » środa 08 lutego 2017, 23:24

Z mojej praktyki- po zdaniu cichutko do egzaminatora i prośba o wydruk.
Jeśli jest wiadomo ile punktów zalicza( 68) to pisanie pozytywny jest już chyba zbędne. Ale jest chyba napisane pozytywny i liczba punktów.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 55 gości