Dlaczego zdawalność na kat. B jest tak niska? (Ankieta)

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Dlaczego zdawalność egzaminu praktycznego na prawo jazdy kat. B jest w Polsce tak niska?

Czas głosowania minął wtorek 07 marca 2017, 05:18

1- Problem leży w samym egzaminie który jest nastawiony na oblewanie
9
36%
2- Mamy (statystycznie) najgorszych instruktorów w Europie
7
28%
3- Polacy są wyjątkowymi nieudacznikami z urodzenia
9
36%
 
Liczba głosów : 25

Re: Dlaczego zdawalność na kat. B jest tak niska? (Ankieta)

Postprzez Blacksmith » czwartek 22 lutego 2018, 04:23

Mówiłem, że pisze do posłów Panie skov?.... Mówiłem! Szczególnie pisałem z Panem Posłem Mosińskim
Pytałeś Pan Panie skov: "Gdzie efekty?".... Mówisz i masz.... oto one .... http://www.gloswielkopolski.pl/motofakt ... ,12949301/

Także Panie skov.... przykro mi bardzo, ale pieniążki z egzaminów popłyną już gdzie indziej 8) W którym WORD pracujesz i gdzie wysłać kondolencje z bukietem chryzantemów?? :lol: :thumb2:
Avatar użytkownika
Blacksmith
 
Posty: 2050
Dołączył(a): środa 23 marca 2016, 15:54
Lokalizacja: Elbląg/München, w przyszłości Texas

Re: Dlaczego zdawalność na kat. B jest tak niska? (Ankieta)

Postprzez skov » czwartek 22 lutego 2018, 21:14

Blacksmith napisał(a):Mówiłem, że pisze do posłów Panie skov?.... Mówiłem! Szczególnie pisałem z Panem Posłem Mosińskim
Pytałeś Pan Panie skov: "Gdzie efekty?".... Mówisz i masz.... oto one .... http://www.gloswielkopolski.pl/motofakt ... ,12949301/

Także Panie skov.... przykro mi bardzo, ale pieniążki z egzaminów popłyną już gdzie indziej 8) W którym WORD pracujesz i gdzie wysłać kondolencje z bukietem chryzantemów?? :lol: :thumb2:



Blacksmith wysil się i pomyśl. Czemu masz mi kondolencje składać?
Także Panie skov.... przykro mi bardzo, ale pieniążki z egzaminów popłyną już gdzie indziej


a co to zmieni dla mnie a tym bardziej dla zdających?
Avatar użytkownika
skov
 
Posty: 1411
Dołączył(a): czwartek 07 czerwca 2007, 13:48

Re: Dlaczego zdawalność na kat. B jest tak niska? (Ankieta)

Postprzez Blacksmith » piątek 23 lutego 2018, 02:52

Panie skov... To tylko początek. Ja nie śpię na laurach. Aktualnie czynię starania o zmiany w samym systemie egzaminacyjnym. I to też dla samego Pana dobra Panie skov, zawód egzaminatora w końcu będzie powszechnie szanowany. Egzamin będzie pro-ludzki i sprawiedliwy. Już rozmawiam z posłami w tym temacie i mam zapewnienia, że tak będzie. Podziękowania.... jak to mówią.... później Panie skov :thumb2:

Jak pisałem o zmianie finansowania WORD i że piszę o tym z posłami to się śmiano ze mnie i wyszydzano... a tu proszę. Skończyło się szydzenie a zacznie zapewne trzęsienie porciętami przez Pana Sztala i innych. Zapewne poruszą niebo i ziemię aby zachować obecny stan rzeczy. Ale nie wiedzą chyba jednego.... Blacksmith działa!
Avatar użytkownika
Blacksmith
 
Posty: 2050
Dołączył(a): środa 23 marca 2016, 15:54
Lokalizacja: Elbląg/München, w przyszłości Texas

Re: Dlaczego zdawalność na kat. B jest tak niska? (Ankieta)

Postprzez skov » piątek 23 lutego 2018, 08:50

Zbawicielu, o zmianach które mają nastąpić mowilo się już dawno, jeszcze przed twoim wypróznianiem się na tym forum. Także chyba za dużą wagę sprawczą przywiazujesz do swoich wysyłanych maili. :D Tym bardziej że merytoryką na tym forum nie błyszczysz. A na brak szacunku nie narzekam.
Avatar użytkownika
skov
 
Posty: 1411
Dołączył(a): czwartek 07 czerwca 2007, 13:48

Re: Dlaczego zdawalność na kat. B jest tak niska? (Ankieta)

Postprzez ks-rider » wtorek 27 lutego 2018, 14:32

Blacksmith,

jakos nie jestem w temacie, moglbys napisac o co konkretnie postulujesz ?

Ja jako pierwszy rzecz odebral bym osrodkom egzaminujacym park maszyn i ewentualnie zniosl System monitoringu w autach szkolaco / egzaminacyjnych.

:wink:
ks-rider
 
Posty: 3786
Dołączył(a): sobota 19 grudnia 2009, 21:47

Re: Dlaczego zdawalność na kat. B jest tak niska? (Ankieta)

Postprzez Blacksmith » wtorek 10 kwietnia 2018, 01:45

W z związku z moją działalnością i w związku z tym co planuję zmienić z systemie egzaminacyjnym WORD..... Piszą do mnie masowo różni ludzie, zwykli obywatele, zniesmaczeni obecnym stanem rzeczy.... którzy niekoniecznie udzielają się na tym forum. Powiem wam szczerze.... aż sam się zdziwiłem! Odzew związany z moją działalnością jest POTĘŻNY!! Piszą do mnie ciągle oburzeni obywatele RP z prośbą o moją interwencję w zmianach w systemie egzaminacyjnym!

Dzisiaj nie mam już czasu, ale jutro wkleję i odpowiem na jeden list (do mnie na priv) oburzonego obywatela robiącego kat.C+CE. CDN....
Avatar użytkownika
Blacksmith
 
Posty: 2050
Dołączył(a): środa 23 marca 2016, 15:54
Lokalizacja: Elbląg/München, w przyszłości Texas

Re: Dlaczego zdawalność na kat. B jest tak niska? (Ankieta)

Postprzez skov » wtorek 10 kwietnia 2018, 17:11

To co tam zmienisz bo żywo jestem zainteresowany :D
Avatar użytkownika
skov
 
Posty: 1411
Dołączył(a): czwartek 07 czerwca 2007, 13:48

Re: Dlaczego zdawalność na kat. B jest tak niska? (Ankieta)

Postprzez szerszon » wtorek 10 kwietnia 2018, 22:58

Blacksmith napisał(a):. Piszą do mnie masowo różni ludzie, zwykli obywatele, zniesmaczeni obecnym stanem rzeczy.... którzy niekoniecznie udzielają się na tym forum.


Największą wadą internetu i portali społecznościowych jest to, że najwięksi kretyni wyszli z podziemia i zyskali możliwość publicznego wyrażania swoich opinii.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Dlaczego zdawalność na kat. B jest tak niska? (Ankieta)

Postprzez Blacksmith » czwartek 12 kwietnia 2018, 03:00

szerszon napisał(a):Największą wadą internetu i portali społecznościowych jest to, że najwięksi kretyni wyszli z podziemia i zyskali możliwość publicznego wyrażania swoich opinii

Czasami mi się zdaje, że największą wadą internetu.... jesteś ty! Tak naprawdę internet jest dla ciebie wybawieniem. Więc może usuń ten podpis? Zobacz... Dzięki internetowi możesz bezkarnie i swobodnie "jechać" nawet po największych autorytetach w dziedzinie ruchu drogowego jak np. Pan Dworak, PraktykRuchu, gumik, itd. Co innego gdybyś miał się z nimi spotkać gdzieś w studiu telewizyjnym przed kamerami. Myślę, że byś się na to nie pisał.

p.s- Obiecany list najprawdopodobniej będzie już jutro.
Avatar użytkownika
Blacksmith
 
Posty: 2050
Dołączył(a): środa 23 marca 2016, 15:54
Lokalizacja: Elbląg/München, w przyszłości Texas

Re: Dlaczego zdawalność na kat. B jest tak niska? (Ankieta)

Postprzez szerszon » czwartek 12 kwietnia 2018, 06:35

Blacksmith napisał(a): PraktykRuchu, gumik[/b], itd. Co innego gdybyś miał się z nimi spotkać gdzieś w studiu telewizyjnym przed kamerami. Myślę, że byś się na to nie pisał.
.
:hmm:
zapomniałeś o kimś. :lol:
Postu nie da się już usunąć..na szczęście( poza moderacją).
Całe twoja postoteka wprawia mnie w dobry humor.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Dlaczego zdawalność na kat. B jest tak niska? (Ankieta)

Postprzez tomcioel1 » czwartek 12 kwietnia 2018, 12:28

taki kwiatuszek z poprzedniej soboty ... wjeżdżamy sobie do wordu we wrocku przed 8ą a tu z naprzeciwka jedzie auto (dla niewtajemniczonych - wjazd do wordu we wrocku jest tylko z prawej strony - a lewej jest zakaz, wyjeżdżając w ośrodka skręca się w prawo i jedzie przez pewien czas drogą jednokierunkową...)
Kto wjeżdża pod zakaz ? jaśnie pani egzaminator, oficer policji w dodatku, jadąc do pracy czyli spiesząc się egzaminować i oblewać za podobne zachowania ...

pogratulować odwagi i ... w sumie to nie wiem jak to nazwać ... słów brak ...
tomcioel1
 
Posty: 655
Dołączył(a): środa 23 lutego 2011, 23:06

Re: Dlaczego zdawalność na kat. B jest tak niska? (Ankieta)

Postprzez gumik » czwartek 12 kwietnia 2018, 14:39

Tacy to powinni oddawać prawo jazdy!
"Krótki prawy zjazdowy" ;-) -> http://www.forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=35676&p=408094&hilit=kr%C3%B3tki#p408094
gumik
 
Posty: 3457
Dołączył(a): czwartek 15 września 2016, 18:14

Re: Dlaczego zdawalność na kat. B jest tak niska? (Ankieta)

Postprzez Cyryl » czwartek 12 kwietnia 2018, 20:20

ale na jakiej zasadzie, w oparciu o jaki przepis?
jest we Wrocławiu jeden egzaminator, który oblał zdającego za zatrzymanie na skrzyżowaniu na skutek zgaśnięcia silnika, ale problem w tym, że wracając własnoręcznie do WORD-u ze zdającym dwukrotnie zgasł mu silnik.
i już nie egzaminuje na tą kategorię.
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dlaczego zdawalność na kat. B jest tak niska? (Ankieta)

Postprzez gumik » czwartek 12 kwietnia 2018, 20:29

Cyryl napisał(a):ale na jakiej zasadzie, w oparciu o jaki przepis?

Dodać przepis.
"Krótki prawy zjazdowy" ;-) -> http://www.forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=35676&p=408094&hilit=kr%C3%B3tki#p408094
gumik
 
Posty: 3457
Dołączył(a): czwartek 15 września 2016, 18:14

Re: Dlaczego zdawalność na kat. B jest tak niska? (Ankieta)

Postprzez Cyryl » czwartek 12 kwietnia 2018, 20:44

możesz dać propozycję, jest na forum kolega mający ponoć silne lobby w sejmie, czyli nic trudnego.

takie oddanie prawa jazdy musi się łączyć z dużym poczuciem winy. ale czy my sami takie posiadamy?

zwykle jeździmy starając się nie popełniać błędów, ale wszyscy jesteśmy ludźmi (mam nadzieję) i popełniamy je.
jeżeli Ty za każdym swoim błędem zgłaszałeś się na policję i płaciłeś z własnej woli mandat (lub kwotę równoważną na cele charytatywne), masz prawo tak pisać, ale jeżeli nie, to nie wymagaj od innych tego czego sam nie robisz.
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości