Wyrobienie PKK przy braku meldunku

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Wyrobienie PKK przy braku meldunku

Postprzez pocztahehe » czwartek 02 lutego 2017, 20:57

Witam, nie posiadam meldunku a zamierzam wyrobić PKK, a w niedalekiej (mam nadzieję) przyszłości prawo jazdy. Czy uda mi się to bez meldunku? Niby czytałem tematy tu na forum ale były one sprzed kilku lat i odpowiedzi i tak nie były jednoznaczne.
Z tego co widzę w formularzu mam do wpisania adres zamieszkania a nie zameldowania więc chyba nie powinno być problemu?
Czy może będę miał obowiązek dostarczyć np. umowę najmu albo coś?

Po prostu chcę to załatwić w przyszłym tygodniu a do tego czasu nie zdążę załatwić np. oświadczenia od właściciela mieszkania że tu mieszkam więc nie wiem czy mam jechać na darmo do wydziału komunikacji...

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Dodam, że gdy wyrabiałem dowód osobisty kilka miesięcy temu to wpisałem też normalnie adres zamieszkania więc jestem już w bazie jako mieszkający pod tym adresem no ale jednak prawa jazdy mają adres a dowody już nie...
pocztahehe
 
Posty: 10
Dołączył(a): środa 01 lutego 2017, 03:44

Re: Wyrobienie PKK przy braku meldunku

Postprzez Karolina1994 » piątek 03 lutego 2017, 21:13

Robiłam prawko bez zameldowania w 2015, i normalnie wpisałam adres tylko zamieszkania, i taki adres widnieje u mnie w prawku.Także nic nie stoi na przeszkodzie abyś zrobił Prawo jazdy bez zameldowania.(A i żadnych umów najmu czy potwierdzeń o mieszkaniu pod tym adresem nie musiałam im przedstawiać)
Egzamin teoretyczny 02.12.2015 podejście 1 wynik: Pozytywny (71/74)
Egzamin praktyczny 16.12.2015 podejście 1 wynik: Pozytywny
Karolina1994
 
Posty: 354
Dołączył(a): czwartek 08 października 2015, 09:10


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 110 gości