Brak podpisu na kartce

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Brak podpisu na kartce

Postprzez ezio2322 » środa 18 stycznia 2017, 23:03

Witam, wydarzyła się dość dziwna sytuacja. Nie zdałem egzaminu praktycznego ponieważ egzaminator w aucie przeczytał mi że za zadanie mam sprawdzić płyn hamulcowy (nie pokazał mi kartki z zadaniem) a jak wyszedł z auta kazał mi pokazać gdzie znajduje się olej. Następnie kazał mi przejść do drugiego zadania (powinien mnie już wtedy poinformować że źle wykonałem zadanie pierwsze a zrobił to dopiero po tym jak wykonałem zadanie drugie i przygotowaniu do jazdy). Musiałem wyjść z auta i pokazać mu ten płyn hamulcowy ale wtedy mnie oblał bo jednak chodziło mu o olej. Sytuacja dość dziwna bo oblałem już 8 razy i może ze 6 razy zawsze miałem zadanie pokazać gdzie znajduje się płyn hamulcowy (mam wrażenie że robią mi to specjalnie mimo że mówią że komputer to losuje). Przejdźmy do rzeczy, wielu moich znajomych twierdzi że powinienem się odwołać ponieważ nie podpisywałem wyniku egzaminu a powinienem bo wynika z tego że nie podchodziłem do egzaminu.
ezio2322
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 18 stycznia 2017, 22:54

Re: Brak podpisu na kartce

Postprzez szerszon » czwartek 19 stycznia 2017, 09:15

ezio2322 napisał(a): Przejdźmy do rzeczy, wielu moich znajomych twierdzi że powinienem się odwołać ponieważ nie podpisywałem wyniku egzaminu a powinienem bo wynika z tego że nie podchodziłem do egzaminu.
Nie musisz podpisywać wyniku.Zrobił to egzaminator.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Brak podpisu na kartce

Postprzez JAKUB » czwartek 19 stycznia 2017, 20:57

8-my raz i brak postępów.
Weź skup się na sobie jako kierowcy, a nie na systemie.
Zachowujesz się tak jak byś eksternistyczne robił kurs na egzaminatora. Jak nie zmienisz toku myślenia to szkoda Twoich pieniędzy.
JAKUB
 
Posty: 1406
Dołączył(a): sobota 10 marca 2012, 19:53

Re: Brak podpisu na kartce

Postprzez sankila » piątek 20 stycznia 2017, 03:16

ezio2322 napisał(a):Nie zdałem egzaminu praktycznego ponieważ egzaminator w aucie przeczytał mi że za zadanie mam sprawdzić płyn hamulcowy (nie pokazał mi kartki z zadaniem) a jak wyszedł z auta kazał mi pokazać gdzie znajduje się olej. [...] Musiałem wyjść z auta i pokazać mu ten płyn hamulcowy ale wtedy mnie oblał bo jednak chodziło mu o olej.
W takim razie, co mu pokazałeś za pierwszym razem - olej czy płyn hamulcowy? Bo na moje oko, to on dwa razy pytał o olej, a Ty mu dwa razy pokazałeś płyn hamulcowy.

wielu moich znajomych twierdzi że powinienem się odwołać ponieważ nie podpisywałem wyniku egzaminu a powinienem bo wynika z tego że nie podchodziłem do egzaminu.
A z nagrania kamer wynika, że jednak podchodziłeś ... Twój podpis nie jest do niczego potrzebny; arkusze trzymane są w formie elektronicznej.

Poza tym - jaka to różnica, czy egzamin oblałeś, czy do egzaminu nie podchodziłeś? Kasy za nieobecność nie zwracają, limitu podejść nie ma, a rowerów za dziesiąte podejście również nie rozdają.
To jest głos w dyskusji a nie: "zaśmiecanie forum, wprowadzanie bałaganu, kłótnia, prowokacja".
Avatar użytkownika
sankila
 
Posty: 2378
Dołączył(a): środa 25 lutego 2009, 01:56
Lokalizacja: Wrocław

Re: Brak podpisu na kartce

Postprzez oskardeka269 » piątek 20 stycznia 2017, 19:10

Jak faktycznie zrobił coś źle i możesz to udowodnij, to działaj. W przeciwnym wypadku - 140zł mniej ;)
oskardeka269
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 20 stycznia 2017, 14:08

Re: Brak podpisu na kartce

Postprzez Blacksmith » poniedziałek 23 stycznia 2017, 16:11

Jeśli egzaminator wprowadził Cię w błąd i za to oblał to jest to niedopuszczalne i powinien wylecieć z roboty. Ludzie, zgłaszajcie takie rzeczy! Także zgłaszajcie nieuprzejmych i chamskich egzaminatorów wywołujących stres. Tylko w ten sposób przywróci się normalność.
Avatar użytkownika
Blacksmith
 
Posty: 2050
Dołączył(a): środa 23 marca 2016, 15:54
Lokalizacja: Elbląg/München, w przyszłości Texas

Re: Brak podpisu na kartce

Postprzez zgredziatko » poniedziałek 23 stycznia 2017, 18:39

@Blacksmith: egzaminator może mieć gorszy dzień. A na drodze też bywa stresująco.
zgredziatko
 
Posty: 134
Dołączył(a): poniedziałek 13 czerwca 2016, 18:38

Re: Brak podpisu na kartce

Postprzez JAKUB » poniedziałek 23 stycznia 2017, 19:46

zgredziatko napisał(a):...egzaminator może mieć gorszy dzień. A na drodze też bywa stresująco.
Niestety egzaminator nie może. Stresujące zawiłości ruchu drogowego nie dotyczą egzaminatora.
JAKUB
 
Posty: 1406
Dołączył(a): sobota 10 marca 2012, 19:53

Re: Brak podpisu na kartce

Postprzez huxus » środa 25 stycznia 2017, 12:21

Jeżeli masz pewność to zgłaszaj, chociaż wątpię, by mieli taką praktykę i specjalnie oszukiwali. Nie wiązałbym większych nadziei.
Avatar użytkownika
huxus
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek 24 stycznia 2017, 11:04
Lokalizacja: Legnica

Re: Brak podpisu na kartce

Postprzez MaruP » czwartek 02 lutego 2017, 10:54

jeśli egzaminator podpisał kartkę to wszytsko jest dobrze, skoro oblałeś 8 razy a nawet nie ruszyłeś samochodem to oznacza że się nie przykładasz, bo chyba za każdym razem nie trafiłeś na tego samego egzaminatora, który nie wie co masz mu pokazać
MaruP
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek 02 lutego 2017, 10:48

Re: Brak podpisu na kartce

Postprzez Akane » poniedziałek 20 marca 2017, 12:49

Szczerze, nie przypominam sobie, żebym cokolwiek podpisywała na papierze poświadczającym przystąpienie do egzaminu, bez względu na wynik. Primo - o Twoim udziale w egzaminie świadczą kamery (co już ktoś zauważył), a secundo - Twój głos nagrany na taśmę, w którym potwierdzasz, że znasz zasady i jesteś gotów do przystąpienia do egzaminu.
Prawo jazdy kategorii B: od 07.12.2015
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 135
Dołączył(a): piątek 27 listopada 2015, 20:00
Lokalizacja: Łódź


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 97 gości