Problem z zapisem na egzamin

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Problem z zapisem na egzamin

Postprzez chappi » piątek 13 stycznia 2017, 23:03

Moze jest tutaj ktos kto na podobny problem?

Mam problem z zapisaniem sie na egzamin praktyczny na prawo jazdy. Kurs zaczelam i skonczylam jeszcze przed wprowadzeniem numeru pkk, po kilku nieudanych podejsciach zrezygnowalam z kolejnych prob zdania. Jedyne co to w grudniu 2015 zdalam egzamin teoretyczny. Sytuacje dodatkowo komplikuje fakt, ze teorie zdalam w WORD Wroclaw i zlozylam wniosek o przeslanie ich do WORD do innego miasta. Wowczas dostalam wezwanie do wyrobienia pkk, ktory zrobilam w marcu 2015. Teraz zamierzam wziac byka za rogi i w koncu zdac praktyke. Dzisiaj chcialam za pośrednictwem portalu infocar zapisac sie na praktyke. No i niestety - przelew zaksiegowalo, po czym rezerwacja zostala odrzucona z haslem brak informacji o zdanych testach. I teraz moje pytanie, bo wiem ze sa tutaj osoby ktore tez przez kilka lat meczyly sie z prawkiem. Czy po wyrobieniu pkk w taki sposob jak w moim przypadku trzeba jeszcze raz zdac egzamin teoretyczny? Przeciez te dane powinny byc przeniesione z papierow przeslanych do starostwa z word...

Zglupialam, mozliwosc zadzwonienia mam dopiero w poniedziałek, a do tego czasu jajko zniose :/
Still fighting
chappi
 
Posty: 6
Dołączył(a): wtorek 11 grudnia 2012, 09:10

Re: Problem z zapisem na egzamin

Postprzez jasper1 » piątek 13 stycznia 2017, 23:57

Nic Ci nie przepadło, ale obawiam się, że po tak długim czasie potrzebny może być już kontakt osobisty z Twoim wydziałem komunikacji, bo prawdopodobnie tam powróciło Twoje PKK. Wszystko sobie wyjaśnisz w WORDzie.
Strach przed porażką, przed wyjściem na głupka to główna przeszkoda w uczeniu się
Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration
jasper1
 
Posty: 2233
Dołączył(a): wtorek 12 lutego 2013, 00:04

Re: Problem z zapisem na egzamin

Postprzez JAKUB » sobota 14 stycznia 2017, 08:18

JaK zostało wyrobienie PKK?
Czyżby nowe dokumenty?
JAKUB
 
Posty: 1406
Dołączył(a): sobota 10 marca 2012, 19:53

Re: Problem z zapisem na egzamin

Postprzez chappi » sobota 14 stycznia 2017, 10:10

Z tym pkk to bylo to tak, ze po zdaniu egz teoretycznego we wroclawiu w grudniu 2015 od razu zlozylam wniosek o wysłanie papierow do word do mojego miasta rodzinnego. Po jakims czasie dostalam pismo z word, z ktorego w skrocie wynikało, ze w zwiazku ze zmiana przepisow musze wyrobic numer pkk. No to poszłam do starostwa, dalam nowe zdjęcie i dostalam pkk wraz z informacją, ze juz nic nie muszr robic tylko zapisac sie na egzamin (specjalnie o to dopytalam).

No i pamietam, ze na pewno bylo tam cos z tymi papierowymi dokumentami, ze pani która mnie obslugiwala miala je na biurku - więc, jak sądzę, dane zostaly przeniesione do komputera.

Co do samego pkk - kiedy sprawdzam jego status, wyswietla mi, ze zostl pobrany przez osrodek egzaminacyjny wczoraj - i nic więcej, żadnego statusu wiecej nie ma.
Still fighting
chappi
 
Posty: 6
Dołączył(a): wtorek 11 grudnia 2012, 09:10

Re: Problem z zapisem na egzamin

Postprzez jasper1 » sobota 14 stycznia 2017, 10:47

Mogli nie podłączyć Ci tego egzaminu do PKK. Wszystko do wyjaśnienia i uporządkowania na poziomie WORD i WK.
Nie ma sensu zgadywać, co zrobiono niewłaściwie.
Strach przed porażką, przed wyjściem na głupka to główna przeszkoda w uczeniu się
Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration
jasper1
 
Posty: 2233
Dołączył(a): wtorek 12 lutego 2013, 00:04

Re: Problem z zapisem na egzamin

Postprzez chappi » sobota 14 stycznia 2017, 10:56

Ok, dzieki za informację. Przynajmniej sie uspokoilam ze nie musze tej teorii robic jeszcze raz. Oby tylko udalo sie wyjaśnić to przez telefon :)
Still fighting
chappi
 
Posty: 6
Dołączył(a): wtorek 11 grudnia 2012, 09:10

Re: Problem z zapisem na egzamin

Postprzez JAKUB » sobota 14 stycznia 2017, 12:46

Dzwoń do W.K. - tam gdzie są papierowe dokumenty.
W.K. musi to uzupełnić, wpisać do systemu PWPW.
JAKUB
 
Posty: 1406
Dołączył(a): sobota 10 marca 2012, 19:53


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 48 gości