Podejście do egzaminu po latach

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Podejście do egzaminu po latach

Postprzez Lewczo » wtorek 27 grudnia 2016, 13:53

Witam,
Swoją przygodę z prawkiem zacząłem w wieku 18 lat. Nie miałem wtedy zbyt dużego ciśnienia na to, żeby zrobić, więc po kilku (a dokładniej 4) nieudanych podejściach stwierdziłem, że na razie dam sobie spokój i jeszcze kiedyś dokończę. Z perspektywy czasu wiem, że to był błąd, no ale człowiek wtedy był młody i głupi... W każdym razie, od tamtej pory minęło prawie 7 lat, a ja zdecydowałem, że najwyższy czas to dokończyć, tym bardziej, że samochód teraz naprawdę by mi się przydał. W związku z tym mam prośbę, czy ktoś mógłby mi po krótce wyjaśnić, jak wygląda teraz kwestia pytań na egzaminie teoretycznym? Chodzi mi o to, czy jest jakaś określona pula, czy są gdzieś dostępne itd. Jestem trochę zagubiony, gdyż za moich czasów wyglądało to zupełnie inaczej - była ogólnie dostępna baza pytań i wystarczyło zakuć je na blachę, żeby zdać bez problemu. Prosiłbym też o poradę, z jakich źródeł warto się przygotowywać Mam nadal podręcznik kierowcy, który dostałem na kursie, ale nie wiem, czy i jak od tamtej pory pozmieniały się przepisy
Lewczo
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 27 grudnia 2016, 13:11

Re: Podejście do egzaminu po latach

Postprzez klebek » wtorek 27 grudnia 2016, 14:08

Przepisy na pewno się pozmieniały. Jeśli szukasz testów, to polecam Ci nasze testy na www.prawojazdy.com.pl, masz tam dostępną całą bazę egzaminacyjną z której możesz korzystać na komputerach i wszystkich urządzeniach mobilnych. Pula jest dostępna, ale jest dużo większa niż ta, której kiedyś się uczyłeś, dlatego możesz być lekko zdziwiony - całość to około 1500 pytań. Sam egzamin teoretyczny jest podzielony na dwie części, podstawową, która zawiera 20 pytań i specjalistyczną, która zawiera 12. Do zdania egzaminu potrzebujesz 68 punktów, a maksymalnie możesz zdobyć 74. Jakbyś miał jeszcze jakieś pytania to pisz :D
klebek
 
Posty: 224
Dołączył(a): wtorek 27 grudnia 2016, 13:12
Lokalizacja: Szczecin


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości