Brak wyniku

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Brak wyniku

Postprzez mrmikswix » poniedziałek 26 grudnia 2016, 00:13

Witam
W czwartek zdałem egzamin na prawo jazdy kat B ( tak mi sie wydaje)
Poszedłem sobie rano zdałem teorie i byłem odrazu umówiony na praktykę
Poczekałem sobie chwilkę wyszedł pan poszliśmy na plac zrobiłem swoje po mnie zrobiła jeszcze dziewczyna i jako że ja pierwszy robiłem na placu to i ja pierwszy jade w miasto . Wszystko wychodzi choć zgasł mi samochód i zostałem pouczony o tym że jeśli jeszcze raz mi zgaśnie to wynik bedzie negatywny ale na szczęście juz nie było takiego zdarzenia. Dojechałem do wordu pan wziął moja kartkę pozaznaczał wszędzie pozytywne postawił pieczątke podpisał sie ale nie napisał wyniku egzaminu czyli Pozytywny albo negatywny . Czy to oznacza że nie zdałem czy co ?? i czy ta kartka jest w ogole potrzeba do wydania prawa jazdy
mrmikswix
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 26 grudnia 2016, 00:06

Re: Brak wyniku

Postprzez Arthadel » wtorek 27 grudnia 2016, 01:20

Nie ma się czym martwić :) Wejdź sobie na stronę https://info-car.pl/infocar/prawo-jazdy ... tatus.html i zobacz czy word przesłał już dokumenty do wydziału komunikacji, jak tak to zapłać za wydanie. Ja osobiście tą kartkę wywaliłem zaraz po egzaminie, a egzaminator na pewno by poinformował o wyniku negatywnym. Na info carze powinno wyskakiwać coś w rodzaju pkk zostało zaktualizowane przez word.
Arthadel
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 21 grudnia 2016, 15:01

Re: Brak wyniku

Postprzez rpa » wtorek 27 grudnia 2016, 02:04

Egzaminator powinien napisać "P" koło podpisu, ale jeśli nie ma zaznaczonych błędów, możesz założyć, że zdałeś. Kartka nie jest ci do niczego potrzebna.
rpa
 
Posty: 367
Dołączył(a): sobota 09 stycznia 2016, 17:11

Re: Brak wyniku

Postprzez JEBSYN » wtorek 27 grudnia 2016, 17:32

Jeżeli byś nie zdał, zostałbyś o tym poinformowany i zostałyby podane przyczyny otrzymania negatywnego wyniku. Jeżeli wszędzie zaznaczył "P" - bez stresu, egzamin zaliczony.
Arkusz przebiegu egzaminu masz na pamiątkę i nie jest on potrzebny do odebrania dokumentu. Wynik zostaje wklepany w komputer. Teraz musisz się jedynie zorientować, czy za prawko płacisz przy odbiorze czy przed jego produkcją.
JEBSYN
 
Posty: 24
Dołączył(a): niedziela 17 kwietnia 2016, 22:46


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 57 gości