Jak zdać egzamin na prawo jazdy...

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Jak zdać egzamin na prawo jazdy...

Postprzez danielo2 » wtorek 06 grudnia 2016, 14:55

Witam, już nie mam siły z tymi egzaminami, 6 nieudanych prób, wszystkie zakończyły się 5 minut po wyjechaniu z placu manewrowego..
Jeździłem z 4-5 różnymi instruktorami, z każdym nie miałem większych problemów z jazdą, a gdy wsiadam za kółko przy egzaminatorze to noga skacze mi po sprzęgle do sufitu, to już nawet nie dlatego, że egzaminator, tylko moje psychiczne nastawianie po tylu nieudanych razach od razu mi mówi, że sobie nie poradzę. Tak, robiłem przerwy między egzaminami, próbowałem się wysypiać, odstresować, wmówić, że będzie dobrze i na pewno zdam, raz nawet wziąłem tabletkę "anty-stresową" - wszystko na nic.. Nie mam już pieniędzy na te egzaminy i wykupywanie jazd, na których nic nowego się nie uczę, bo zawsze jest tak samo... bez egzaminatorów jeżdżę jak stary wyga, gdy już jest ten dzień, wszystko we mnie pęka... Proszę o pomoc.
danielo2
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 06 grudnia 2016, 14:50

Re: Jak zdać egzamin na prawo jazdy...

Postprzez kolezankafilizanka » czwartek 08 grudnia 2016, 21:49

Instruktor może wziąć udział w Twoim egzaminie państwowym. Zapytaj, spróbuj. Może jego obecność doda Ci odwagi, z kolei on sam zobaczy w czym u Ciebie problem, a potem pogada z egzaminatorem i będzie wiedział, jak Cię "ustawić". Może tak spróbuj?
--
Kat. B od X 2016. Uczyłam się w clio, a teraz wio!
kolezankafilizanka
 
Posty: 251
Dołączył(a): wtorek 25 października 2016, 11:21
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jak zdać egzamin na prawo jazdy...

Postprzez JAKUB » piątek 09 grudnia 2016, 10:06

A piętę lewej nogi (na sprzęgle) trzymasz nisko przy podłodze?
Podejrzewam, że pracujesz całą nogą - bo tak wygodniej.
To teraz masz 7- my egzamin.
JAKUB
 
Posty: 1406
Dołączył(a): sobota 10 marca 2012, 19:53

Re: Jak zdać egzamin na prawo jazdy...

Postprzez gumik » piątek 09 grudnia 2016, 14:11

Jeśli nie możesz sobie poradzić ze stresem, to może warto się zastanowić nad tym, aby ktoś z odpowiednią wiedzą i metodyką Ci w tym pomógł. Wszystko da się wypracować tylko trzeba czasem pomocy innej osoby.
"Krótki prawy zjazdowy" ;-) -> http://www.forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=35676&p=408094&hilit=kr%C3%B3tki#p408094
gumik
 
Posty: 3457
Dołączył(a): czwartek 15 września 2016, 18:14

Re: Jak zdać egzamin na prawo jazdy...

Postprzez rpa » poniedziałek 26 grudnia 2016, 04:28

JAKUB napisał(a):A piętę lewej nogi (na sprzęgle) trzymasz nisko przy podłodze?
Podejrzewam, że pracujesz całą nogą - bo tak wygodniej.
To teraz masz 7- my egzamin.

setki razy powtarzana bzdura... zawsze wciskam sprzęgło z nogą w powietrzu, tak zdałem egzamin, źadnego wypadku nie spowodowałem, zawalidrogą nie jestem. Twoja teoria upada.
rpa
 
Posty: 367
Dołączył(a): sobota 09 stycznia 2016, 17:11


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 65 gości