ZMIANA TERMINU

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

ZMIANA TERMINU

Postprzez Aniax » piątek 18 listopada 2016, 22:12

Witam, mój problem polega na tym, że chciałam zmienić termin egzaminu praktycznego. Egzamin mam 22 listopada, dzisiaj wysłałam e-mail do wordu i boję się, że wszystko przepadnie. Czy ktoś miał podobną sytuację?
Druga sprawa polega na tym, że mam bardzo chamskiego prezesa mojej szkoły jazdy. Odkąd tam jestem ciągle chodzi mu o pieniądze, strasznie ze mnie doi, jak tylko się da. Kiedy zadzwoniłam do niego i zapytałam o zmianę terminu, zaczął na mnie okropnie krzyczeć i zachowywać się chamsko, potem powiedział "do widzenia" z okropnym wyrzutem, po czym się rozłączył. Czy istnieje możliwość, przeniesienia mnie do innego ośrodka jazdy, wykupienia kilku godzin i żeby nie przepadły mi pozostałe czynności, jak zdany egzamin teoretyczny?
Aniax
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 18 listopada 2016, 21:51

Re: ZMIANA TERMINU

Postprzez Mtsz » sobota 19 listopada 2016, 11:10

Nic nie przenosisz, bo z tego wynika, że zabrałaś już dokumenty z OSK do WORDu (chyba, że stało się coś innego).
Możesz iść do dowolnego OSK i tam wykupić godziny jazdy.
Avatar użytkownika
Mtsz
 
Posty: 66
Dołączył(a): piątek 28 sierpnia 2015, 00:00
Lokalizacja: Elbląg

Re: ZMIANA TERMINU

Postprzez eragon » sobota 19 listopada 2016, 20:26

Mtsz napisał(a): wynika, że zabrałaś już dokumenty z OSK do WORD

Tak to wygląda, bo teoria zaliczona i ustalony termin praktycznego..
Normalnie sobie wykup jazdy gdziekolwiek..
Nic nie przepada..
Zmianę terminu lepiej było zrobić bezpośrednio w WORD ale skoro mailem jest opcja to trzeba skorzystać..
Pozdrowienia z prawego fotela L-ki..
Obrazek
Avatar użytkownika
eragon
 
Posty: 884
Dołączył(a): niedziela 31 sierpnia 2014, 12:50

Re: ZMIANA TERMINU

Postprzez Blacksmith » wtorek 22 listopada 2016, 00:52

Z tego co widzę to ten "prezes" szkoły jazdy jest jakimś psycholem gdzie mu ta szkoła za długo nie pociągnie. Przecież on w tej chwili nie ma z Tobą żadnego interesu (że tak to ujmę) , a przecież takim zachowaniem on ryzykuje ewentualnym brakiem brania przez Ciebie dodatkowych jazd, a co najważniejsze nadszarpnięciem wizerunku szkoły, bo zapewne nie omieszkasz powiedzieć o tej szkole innym znajomym którzy będą chciałi zaczynać naukę jazdy. Bo prawda jest taka, że najwięcej osób wybiera szkołę przez rekomendację innych. Także dziwie się facetowi. Strzela sam sobie w stopę.
Avatar użytkownika
Blacksmith
 
Posty: 2050
Dołączył(a): środa 23 marca 2016, 15:54
Lokalizacja: Elbląg/München, w przyszłości Texas


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości