Przeniesienie egzaminu na inny termin

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Przeniesienie egzaminu na inny termin

Postprzez hazetosw » poniedziałek 03 października 2016, 21:50

Cześć
Miałem mieć dzisiaj o godz. 7:30 egzamin praktyczny w ośrodku w Oświęcimiu na kat. A
Niestety w niedziele (wczoraj) podczas ostatnich jazd przewróciłem się podczas slalomu szybkiego i spadł na mnie motocykl.
Skutkiem upadku było potłuczenie i skręcona kostka w lewej nodze.
Pojechałem na pogotowie gdzie powiedziano mi, że mam się zgłosić na następny dzień do ortopedy po L4.
Oczywiście nie poszedłem na egzamin z oczywistego powodu - ledwo chodzę więc nie jestem w stanie nawet utrzymać motoru.
Czy wobec tego mam jeszcze jakiekolwiek szanse na przeniesienie egzaminu na inny termin nie płacąc drugi raz powołując się na l4, skierowanie do ortopedy, zdjęcie kostki itd. a tym samym czasową niezdolność do jazdy?

Bardzo proszę o odpowiedź

Pozdrawiam!
hazetosw
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 03 października 2016, 21:43

Re: Przeniesienie egzaminu na inny termin

Postprzez Karolina1994 » piątek 07 października 2016, 06:07

Nie rozumiem czemu odrazu nie zadzwoniłeś ,albo nie udałeś się do wordu,z rana,jeszcze tak przed twoim egzaminem wtedy wg mnie powinni przenieść ci ten egzamin na inny termin,bez dodatkowych opłat. A tak nie stawiłeś się na egzamin więc wątpię że uda ci się coś z tym załatwić.
Egzamin teoretyczny 02.12.2015 podejście 1 wynik: Pozytywny (71/74)
Egzamin praktyczny 16.12.2015 podejście 1 wynik: Pozytywny
Karolina1994
 
Posty: 354
Dołączył(a): czwartek 08 października 2015, 09:10

Re: Przeniesienie egzaminu na inny termin

Postprzez Blacksmith » piątek 07 października 2016, 23:59

Niestety, zmienić termin bez ponoszenia opłaty można jedynie minimum 2 doby przed egzaminem i to z wnioskiem w formie pisemnej.
Avatar użytkownika
Blacksmith
 
Posty: 2050
Dołączył(a): środa 23 marca 2016, 15:54
Lokalizacja: Elbląg/München, w przyszłości Texas

Re: Przeniesienie egzaminu na inny termin

Postprzez sankila » sobota 08 października 2016, 18:14

hazetosw napisał(a):Czy wobec tego mam jeszcze jakiekolwiek szanse na przeniesienie egzaminu [...]
Nie można przenieść czegoś, co już się odbyło. Trzeba było rano spróbować - byłaby szansa, że znalazłby się ktoś na Twoje miejsce.
We Wrocławiu rezygnację można zgłaszać w przeddzień, do 12.00. O 12. zgłaszają się chętni do przyspieszenia egzaminu, którzy przenoszą się na zwolnione terminy i wszyscy są zadowoleni.
To jest głos w dyskusji a nie: "zaśmiecanie forum, wprowadzanie bałaganu, kłótnia, prowokacja".
Avatar użytkownika
sankila
 
Posty: 2378
Dołączył(a): środa 25 lutego 2009, 01:56
Lokalizacja: Wrocław


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 31 gości