Egzamin teoretyczny w domu

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Egzamin teoretyczny w domu

Postprzez Dominik905 » niedziela 02 października 2016, 22:18

Cześć. Mam pytanie jak wygląda sprawa z zdawaniem egzaminu teoretycznego w domu. Mam dostęp do portaluosk na którym robię sobie testy i rozumiem, że wystarczy, że podjadę do mojej szkoły gdzie robię prawko i powiem, że chce zdawać w domu i dostanę normalnie dostęp do tego?
Ile bym musiał za to płacić? I z tego co słyszałem to mogę to zdawać raz na 24h to prawda?
Ktoś zdawał może w domu i powie jak to wyglądało u niego.
Dominik905
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 02 października 2016, 22:13

Re: Egzamin teoretyczny w domu

Postprzez rpa » poniedziałek 03 października 2016, 06:13

Nie sprecyzowałeś pytania. Sam egzamin teoretyczny jest przeprowadzany w WORDzie, nie ma możliwości zdania go w domu. Co do portalosk - nie korzystałem, nie wiem.
rpa
 
Posty: 367
Dołączył(a): sobota 09 stycznia 2016, 17:11

Re: Egzamin teoretyczny w domu

Postprzez cyfra5 » niedziela 09 października 2016, 23:03

Dominik905 napisał(a):Cześć. Mam pytanie jak wygląda sprawa z zdawaniem egzaminu teoretycznego w domu. Mam dostęp do portaluosk na którym robię sobie testy i rozumiem, że wystarczy, że podjadę do mojej szkoły gdzie robię prawko i powiem, że chce zdawać w domu i dostanę normalnie dostęp do tego?
Ile bym musiał za to płacić? I z tego co słyszałem to mogę to zdawać raz na 24h to prawda?
Ktoś zdawał może w domu i powie jak to wyglądało u niego.

egzamin teoretyczny to egzamin państwowy, nie ma szans, byś mógł go zdawać w domu. Pewnie chodzi Ci o egzaminy w OSK a nie WORDzie
cyfra5
 
Posty: 10
Dołączył(a): czwartek 14 lipca 2016, 17:24

Re: Egzamin teoretyczny w domu

Postprzez JEBSYN » poniedziałek 10 października 2016, 17:31

Egzamin z OSK w domu? Pierwsze słyszę... mi się wydaje, że jest to tak jak z egzaminem w WORD - musisz się stawić na miejscu i na miejscu zdajesz.
JEBSYN
 
Posty: 24
Dołączył(a): niedziela 17 kwietnia 2016, 22:46


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 66 gości