Zdana teoria, kiedy praktyka?

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Zdana teoria, kiedy praktyka?

Postprzez Jajestemkuba » piątek 30 września 2016, 15:41

Witam zdałem dziś egzamin państwowy teoretyczny za pierwszym razem, ale na info-car nie mam żadnej informacji o tym, że zdałem. Powinieniem gdzieś zadzwonić, aby mi to zaaktualizowali? Czy czekać? Słyszałem, że jak zdam za pierwszym razem teorie to praktykę ustalają w przeciągu 2 tygodni. Tylko, że na tym całym info-car nie ma nigdzie napisane, że zaliczyłem teorie więc jak mam się umowic na egzamin praktyczny
Jajestemkuba
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa 31 sierpnia 2016, 01:22

Re: Zdana teoria, kiedy praktyka?

Postprzez Blacksmith » sobota 01 października 2016, 10:28

O rany. Przecież na nic nie musisz czekać. Jeśli zdałeś teorię to WORD o tym wie, zapisujesz się od razu na praktykę wtedy. Ludzie też często od razu zapisują się na teorię i praktykę razem i jeśli zdasz teorię to od razu idziesz zdawać praktykę. Nie patrz na żadne info-car bo tam informacja się pojawi bodajże dopiero jak zdasz ogólnie egzamin na prawo jazdy (teoria+praktyka).

P.S- Co to w ogóle za szkoła jazdy i instruktor, który nie poinformował Cię o takich rzeczach?
Avatar użytkownika
Blacksmith
 
Posty: 2050
Dołączył(a): środa 23 marca 2016, 15:54
Lokalizacja: Elbląg/München, w przyszłości Texas

Re: Zdana teoria, kiedy praktyka?

Postprzez rpa » niedziela 02 października 2016, 13:31

info-car chyba nie podaje informacji o ukończonej teorii. Zaanonsują dopiero zakończenie procesu egzaminowania, czyli gdy skończysz praktykę. Zapisać się na praktykę możesz bezpośrednio po wyjściu z sali egzaminacyjnej.
rpa
 
Posty: 367
Dołączył(a): sobota 09 stycznia 2016, 17:11

Re: Zdana teoria, kiedy praktyka?

Postprzez JEBSYN » niedziela 02 października 2016, 19:15

Bo info-car nie informuje o zdanej teorii. Zdałeś to od razu lecisz się zapisywać na praktykę.
JEBSYN
 
Posty: 24
Dołączył(a): niedziela 17 kwietnia 2016, 22:46

Re: Zdana teoria, kiedy praktyka?

Postprzez Jajestemkuba » wtorek 04 października 2016, 21:15

Witam, postanowiłem w sobotę zapisać się na egzamin praktyczny przez stronę info-car, dziś jest wtorek i nie otrzymałem jeszcze potwierdzenia zapisu. Jest tylko taka informacja

czekamy na decyzję ośrodka egzaminacyjnego, mam informacje, że :
kiedy tylko otrzymamy decyzję ośrodka egzaminacyjnego, poinformujemy Cię o tym fakcie wysyłając wiadomość pocztą elektroniczną. Dopiero po otrzymaniu akceptacji z ośrodka będziesz mógł przystąpić do egzaminu.



Powinienem przedsięwziąć jakieś kroki czy czekać? Teorie zatwierdzili po kilku minutach, a tu czekam 2 dzień i brak odzewu.

prosze o pomoc

Dodam, że zapis na egzamin teoretyczny został zaakceptowany w 10 minut, a tu czekam 4 dzień i nic [??]
Co sie dzieje
Jajestemkuba
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa 31 sierpnia 2016, 01:22

Re: Zdana teoria, kiedy praktyka?

Postprzez cyfra5 » niedziela 09 października 2016, 23:01

Jajestemkuba napisał(a):Witam, postanowiłem w sobotę zapisać się na egzamin praktyczny przez stronę info-car, dziś jest wtorek i nie otrzymałem jeszcze potwierdzenia zapisu. Jest tylko taka informacja

czekamy na decyzję ośrodka egzaminacyjnego, mam informacje, że :
kiedy tylko otrzymamy decyzję ośrodka egzaminacyjnego, poinformujemy Cię o tym fakcie wysyłając wiadomość pocztą elektroniczną. Dopiero po otrzymaniu akceptacji z ośrodka będziesz mógł przystąpić do egzaminu.



Powinienem przedsięwziąć jakieś kroki czy czekać? Teorie zatwierdzili po kilku minutach, a tu czekam 2 dzień i brak odzewu.

prosze o pomoc

Dodam, że zapis na egzamin teoretyczny został zaakceptowany w 10 minut, a tu czekam 4 dzień i nic [??]
Co sie dzieje


spokojnie, status się zmieni jak zdasz a nie jak się zapiszesz :D
cyfra5
 
Posty: 10
Dołączył(a): czwartek 14 lipca 2016, 17:24


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 54 gości