proszę o pomoc

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

proszę o pomoc

Postprzez Adam1234 » czwartek 15 września 2016, 13:52

witam wszystkich . Zdawałem prawo jazdy osiem lat temu niestety przez ostatnie pół roku przekroczyłem dopuszczalną ilość punktów 24. Dostałem skierowanie ze starostwa na ponowne sprawdzenie kwalifikacji w formie egzaminu . Przeszedłem już badania bsychologiczne a termin egzaminu mam na poniedziałek .I tu mam problem bo od tamtej pory trochę się zmieniło. Najbardziej obawiam się testów . Nie mam żadnych materiałów do przygotowania się może ktoś doradzić z czego mam się przygotować na teorię gdzie można zakupić płytę z pytaniami ? Czy to prawda że nie wszystkie pytania są jawne? Jeśli chodzi o jazdę to słyszałem że będę pod lupą i będzie mi trudniej zdać niż ludziom świeżo po kursie..Bardzo się stresuje
Adam1234
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 15 września 2016, 13:41

Re: proszę o pomoc

Postprzez Karolina1994 » poniedziałek 26 września 2016, 11:58

Pytania nie wszystkie są jawne. Jeżeli chodzi o materiały do nauki, to mogę polecić "kierowca doskonały" grupy image, książka razem z płyta z testami,można zakupić przez internet.
Egzamin teoretyczny 02.12.2015 podejście 1 wynik: Pozytywny (71/74)
Egzamin praktyczny 16.12.2015 podejście 1 wynik: Pozytywny
Karolina1994
 
Posty: 354
Dołączył(a): czwartek 08 października 2015, 09:10

Re: proszę o pomoc

Postprzez JAKUB » poniedziałek 26 września 2016, 12:06

Weź wykup kilka godzin jazdy z instruktorem.
Musisz znać zasady egzaminu, a to w teorii trudno pojąć.
JAKUB
 
Posty: 1406
Dołączył(a): sobota 10 marca 2012, 19:53

jawność pytań egzaminacyjnych

Postprzez WORDwatch » sobota 01 października 2016, 20:33

Pytania są niejawne do momentu, kiedy wszystkie zostaną ujawnione metodą prób i błędów.
Ustawa o kierujących pojazdami, Artykuł 119, punkt 5b:
Na wniosek osoby, która uzyskała negatywny wynik części teoretycznej egzaminu, podmiot organizujący egzamin udostępnia tej osobie do wglądu pytania egzaminacyjne, na które osoba ta udzieliła nieprawidłowej odpowiedzi, wraz z informacją o brzmieniu odpowiedzi prawidłowych.
WORDwatch
 
Posty: 10
Dołączył(a): czwartek 31 grudnia 2015, 23:28


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości