Egzamin praktyczny w innym mieście niż teoretyczny

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Egzamin praktyczny w innym mieście niż teoretyczny

Postprzez szurszur » czwartek 14 lipca 2016, 18:15

Witam!

Zacznę od tego iż we wtorek zdaję egzamin teoretyczny na prawo jazdy kategorii B w mieście X.
(O zdanie się nie boję gdyż terminy są z dnia na dzień a ja wiedzę posiadam :>). Jednakże, za dwa tygodnie jadę za granicę w celu zarobienia na opłaty za studia. Wracam na początku października aby kontynuować studia w mieście Y (miast oddalone o ponad 500 km od miejsca w którym zdaję teorię). W rodzinnym mieście zazwyczaj bywam góra kilka razy w roku na święta więc w grę nie wchodzą żadne weekendowe wyjazd na szkolenie gdyż wtedy pracuję dodatkowo. W związku z tym mam pytanie, czy będą mógł zdawać praktykę w innym mieście (miejscowość Y)? Dodam że jazdy dodatkowe (doszkalające) w ilości kilkunastu godzin wykupywałem właśnie w mieście w którym się uczę, miasto X znam tylko z tego że jest miastem wojewódzkim leżącym w pobliżu mojej rodzinnej miejscowości (dodatkowo nie mam zamiaru spędzać dodatkowych godzin ucząc się od zera dużego miasta gdzie są tramwaje itp). Koleżanka która miała podobny problem (wyjazd do Anglii także w celach zarobkowych) powiedziała iż po zdanym egzaminie teoretycznym powinienem udać się do biura i poprosić o „uwolnienie PKK”, u niej wszystko poszło zgodnie z planem i mogła zapisać się na egzamin w innym mieście. Zupełnie to samo usłyszałem od szefa OSK w którym brałem lekcje, „po teorii poproś o uwolnienie PKK ale nie mów że chcesz zdawać gdzie indziej bo mogą odmówić”.

PS Przepraszam za błędy w poście, pisane na telefonie, wysłane z komputera

Pozdrawiam,
Szurszur!
szurszur
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 14 lipca 2016, 17:56

Re: Egzamin praktyczny w innym mieście niż teoretyczny

Postprzez JAKUB » sobota 16 lipca 2016, 19:02

Wystarczy w systemie (biuro WORD) uwolnić PKK.
JAKUB
 
Posty: 1406
Dołączył(a): sobota 10 marca 2012, 19:53


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości