Nie zdane prawo jazdy - zgasł mi.

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Nie zdane prawo jazdy - zgasł mi.

Postprzez kuru » poniedziałek 23 maja 2016, 14:48

W sobotę (21.05.2016) miałam pierwszy egzamin praktyczny. Wszystko szło pięknie - nie popełniałam większych błędów (raz nie wykonałam polecenia, ale nie było widać, gdzie tak naprawdę jest skrzyżowanie, byliśmy na bardzo małym osiedlu), raz nie zdążyłam przejechać na światłach i zatrzymałam się kawałek na przejeździe dla rowerów i raz - TYLKO RAZ - auto zgasło mi na światłach. Dodam, że było to na zielonej strzałce, nawet nie wiem, czy auto potoczyło się do przodu choć odrobinę, a za mną nie było ani jednego auta. Mieliśmy już wracać do WORDu, ale egzaminator w tym momencie powiedział, że, niestety, drugi błąd na skrzyżowaniu, egzamin niezdany.
I teraz moje pytanie: czy miał prawo mnie za takie coś oblać - jeśli nie stworzyłam żadnego zagrożenia dla ruchu? Z tego, co czytałam, ludziom potrafi zgasnąć po kilka razy, a i tak zdają...
kuru
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 23 maja 2016, 14:35

Re: Nie zdane prawo jazdy - zgasł mi.

Postprzez Klaudia1208 » sobota 28 maja 2016, 16:13

Opisz dokładnie obie sytuacje przy przejazdach przez te skrzyżowania i wtedy będzie można coś więcej powiedzieć:)
Rozpoczęcie kursu: 10.05.2014r.
Zakończenie kursu: 09.08.2014r.
kat. B Teoria I: 04.08.2014r. Pozytywna!
kat. B Praktyka I: 11.08.2014r. Pozytywna!
Klaudia1208
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa 12 listopada 2014, 11:43

Re: Nie zdane prawo jazdy - zgasł mi.

Postprzez nezumi1 » wtorek 31 maja 2016, 14:16

Ruszyłaś po odpaleniu silnika? Może nie odczytał zgaśnięcia auta jako przepisowego zatrzymania się przed strzałką? Z tego, co wiem, wielu egzaminatorów w ogóle nie uznaje zgaśnięcia za błąd (o ile nie stwarza zagrożenia / nie blokuje ruchu). Na pewno warto wyjaśnić tę sytuację.
nezumi1
 
Posty: 12
Dołączył(a): czwartek 12 maja 2016, 09:24


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości