"uwzięty" egzaminator?

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

"uwzięty" egzaminator?

Postprzez rgvbbb » środa 16 marca 2016, 21:04

Witam. Dziś zdawałam egzamin na prawo jazdy kategorii B. Zastanawiam się nad odwołaniem, ale nie wiem czy ma to sens, ponieważ zapisałam się na kolejny egzamin.
Otóż mój egzamin na prawo jazdy trwał pół godziny, co dziwne egzaminator wpisał nieprawdziwy czas egzaminu, według niego jeździłam tylko 10 minut, wpisał późniejsza godzinę rozpoczęcia egzaminu - plac bez poprawek, trwał chwilę, jeździłam na mieście pozostały czas nie wykonując żadnych zadań typu parkowanie czy zawracanie, po prostu jeździłam, bez celu. Egzaminator od początku był wobec mnie niemiły, najpierw wyszedł nerwowo z pokoju w którym przebywali egzaminatorzy, nie przeczytał mojego nazwiska w dyktafonie, wybiegł od razu pod drzwi nie czekając na mnie, powiedział, że mam wejść do samochodu na lewo i wskazał lewą ręką, po czym skomentował moje rozgarnięcie, bo ponoć chodziło mu o samochód znajdujący się na PRAWO, nie wszedł ze mną do samochodu kiedy poprawnie wykonałam łuk by wykonać zadanie z górką, kazał mi skręcać w ostatnim momencie, co powiedziałabym mogło być niebezpieczne, bo nawet kierunkowskaz włącza się wcześniej niż tuż przed zakrętem. Oblał mnie na najechaniu na linię ciągłą, co jest nieprawdą ponieważ doskonale widziałam w lusterku gdzie znajdują się moje koła, on natomiast powiedział, że widział w MOIM lewym lusterku, że ją przekroczyłam. Kiedy zamienialiśmy się na miejsca, powiedział że powinnam dostać negatywny za to, że zatrzymałam się przed żółtym światłem, które zapaliło się dość daleko ode mnie i nie miałam szans na przejechanie, ponieważ światło czerwone mignęło mi za dosłownie sekundę. Również krytykował szybkość z jakąś jechałam, twierdził że ciągle jechałam 30, co też jest nieprawdą.
Co o tym sądzicie? Co miało znaczyć jego początkowe zachowanie? Co ma znaczyć nieprawdziwy czas egzaminu i to, że nie wykonywałam żadnych "zadań"?
rgvbbb
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 16 marca 2016, 21:01

Re: "uwzięty" egzaminator?

Postprzez Karolina1994 » środa 16 marca 2016, 22:20

Od tego są kamery w samochodzie aby mieć dowód do odwołania, jeżeli tak było jak piszesz to się odwołaj, i już nie dla kasy ale dla zasady, i aby inne osoby nie zostały więcej tak potraktowane przez tego egzaminatora.
Egzamin teoretyczny 02.12.2015 podejście 1 wynik: Pozytywny (71/74)
Egzamin praktyczny 16.12.2015 podejście 1 wynik: Pozytywny
Karolina1994
 
Posty: 354
Dołączył(a): czwartek 08 października 2015, 09:10

Re: "uwzięty" egzaminator?

Postprzez eragon » piątek 18 marca 2016, 17:32

... i skargę napisz do koordynatora - to od niedawna funkcja nadzoru nad egzaminatorami.. Jak ma palant zły dzien, to niech sobie weźmie urlop..
Pozdrowienia z prawego fotela L-ki..
Obrazek
Avatar użytkownika
eragon
 
Posty: 884
Dołączył(a): niedziela 31 sierpnia 2014, 12:50

Re: "uwzięty" egzaminator?

Postprzez promot » piątek 18 marca 2016, 18:20

wyżej mają racje nie pozwól by coś takiego miało ponownie miejsc pamiętaj że po to są te nagrania dla obu stron aby egzaminator miał dowód twojej ewentualnej kompetencji jak i ty dowód na to że jechałeś/łaś bezbłednie
promot
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek 18 marca 2016, 18:07

Re: "uwzięty" egzaminator?

Postprzez mshtal » sobota 19 marca 2016, 22:27

eragon napisał(a):... i skargę napisz do koordynatora - to od niedawna funkcja nadzoru nad egzaminatorami.. Jak ma palant zły dzien, to niech sobie weźmie urlop..


koordynator i nadzór???

skąd Ty to wymyśliłeś?
mshtal
 
Posty: 312
Dołączył(a): poniedziałek 21 lipca 2008, 19:39
Lokalizacja: mazowsze

Re: "uwzięty" egzaminator?

Postprzez eragon » niedziela 20 marca 2016, 19:51

Nie wymysliłem - napisane jest...
HMMMM

PAR 2/14,15
Pozdrowienia z prawego fotela L-ki..
Obrazek
Avatar użytkownika
eragon
 
Posty: 884
Dołączył(a): niedziela 31 sierpnia 2014, 12:50

Re: "uwzięty" egzaminator?

Postprzez mshtal » poniedziałek 21 marca 2016, 01:11

eragon napisał(a):Nie wymysliłem - napisane jest...
HMMMM

PAR 2/14,15



Tyle, że Koordynator nie ma nic wspólnego z nadzorem nad egzaminami a egzaminator nadzorujący nad Koordynatorem...

Stąd moje pytanie, jak to wymyśliłeś, żeby obu w jednym zdaniu przytoczyć :)

PS.po za tym to nic nowego, obaj funkcjonowali przed 2013...
mshtal
 
Posty: 312
Dołączył(a): poniedziałek 21 lipca 2008, 19:39
Lokalizacja: mazowsze

Re: "uwzięty" egzaminator?

Postprzez eragon » poniedziałek 21 marca 2016, 22:01

To chyba czytamy inne teksty..
Pozdrowienia z prawego fotela L-ki..
Obrazek
Avatar użytkownika
eragon
 
Posty: 884
Dołączył(a): niedziela 31 sierpnia 2014, 12:50

Re: "uwzięty" egzaminator?

Postprzez mshtal » poniedziałek 21 marca 2016, 23:36

eragon napisał(a):To chyba czytamy inne teksty..


14) egzaminatorze nadzorującym – rozumie się przez to egzaminatora zatrudnionego w ośrodku egzaminowania, który nadzoruje pracę egzaminatorów i udziela wyjaśnień na uwagi wnoszone przez osoby egzaminowane;

15) koordynatorze – rozumie się przez to osobę zatrudnioną w ośrodku egzaminowania, która koordynuje pracę egzaminatorów



gdzie tu zbieżność widzisz???

1 - nadzoruje pod względem merytorycznym
2 - rozdysponowuje czasem pracy

wspólny mianownik nie występuje...
mshtal
 
Posty: 312
Dołączył(a): poniedziałek 21 lipca 2008, 19:39
Lokalizacja: mazowsze


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 33 gości