Problem

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Problem

Postprzez szymonma » poniedziałek 14 marca 2016, 22:27

Witam.

Otoz mam pewien problem, przechodzac do rzeczy; choruje na chorobe jelit przez ktora musze "dosc czesto" korzystac z toalety i tutaj pojawia sie moje pytanie. Chcialbym przystapic do zdawania egzaminu na prawo jazdy, ale nie wiem czy ma to sens z moja choroba. Moglby ktos doradzic mi co powinienem zrobic w takiej sytuacji? Glownie chodzi mi o czesc praktyczna czyli 30h jazd oraz sam egzamin bo mysle, ze przy teorii i wykladach nie stanowilo by to problemu.
szymonma
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 14 marca 2016, 22:25

Re: Problem

Postprzez eragon » wtorek 15 marca 2016, 22:20

Normalnie - jaki problem jest skoro co kilkaset metrów jest stacja benzynowa ??
Spoko - działaj..
Pozdrowienia z prawego fotela L-ki..
Obrazek
Avatar użytkownika
eragon
 
Posty: 884
Dołączył(a): niedziela 31 sierpnia 2014, 12:50

Re: Problem

Postprzez malfred » środa 16 marca 2016, 20:50

Przed egzaminem możesz zgłosić to egzaminatorowi.
siema
malfred
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek 29 lutego 2016, 20:44

Re: Problem

Postprzez Karolina1994 » środa 16 marca 2016, 22:21

na wszelki wypadek załatw sobie zaświadczenie od lekarza o chorobie
Egzamin teoretyczny 02.12.2015 podejście 1 wynik: Pozytywny (71/74)
Egzamin praktyczny 16.12.2015 podejście 1 wynik: Pozytywny
Karolina1994
 
Posty: 354
Dołączył(a): czwartek 08 października 2015, 09:10

Re: Problem

Postprzez rpa » czwartek 17 marca 2016, 00:14

Hm... a pomyślałeś, że ten problem będzie występował również po zdaniu egzaminu? Doraźnie możesz się zakorkować farmakologicznie, ale później będziesz jeździł z przerwą co 20 minit? A jak staniesz w korku? Rozwiąż problem. Egzamimator powinien przejawiać pewną dozą empatii, więc o to się nie martw. Jeśli będziesz miał odpowiednie zaświadczenie i zgłosisz to przed egzaminem (tzn. po "dzień dobry" a przed przystąpieniem do 1 zadania), nie masz się o co martwić. Egzaminator też ludź :p
rpa
 
Posty: 367
Dołączył(a): sobota 09 stycznia 2016, 17:11

Re: Problem

Postprzez sankila » czwartek 17 marca 2016, 01:07

szymonma napisał(a): Glownie chodzi mi o czesc praktyczna czyli 30h jazd oraz sam egzamin bo mysle, ze przy teorii i wykladach nie stanowilo by to problemu.
Nie jesteś jedyną osobą "krótkodystansową" na świecie, więc po prostu uprzedź instruktora przed pierwszą lekcją, żebyś nie musiał tłumaczyć w czasie jazdy, że "staniemy za pięć minut" nie wchodzi w grę.
Zanim trafisz na egzamin będziesz miał rozeznanie w sytuacji. Jak trzeba będzie, to uprzedzisz egzaminatora. Żadne zaświadczenie nie jest Ci potrzebne - przerwa na skorzystanie z toalety nie stanowi zagrożenia dla brd.
To jest głos w dyskusji a nie: "zaśmiecanie forum, wprowadzanie bałaganu, kłótnia, prowokacja".
Avatar użytkownika
sankila
 
Posty: 2378
Dołączył(a): środa 25 lutego 2009, 01:56
Lokalizacja: Wrocław

Re: Problem

Postprzez szymonma » niedziela 27 marca 2016, 01:25

Dziekuje za wszystkie odpowiedzi i przepraszam, ze dopiero teraz odpisuje. Zrobie tak jak pisaliscie, przed egzaminem i jazdami poinformuje instruktora/egzaminatora i mam nadzieje, ze nie sprawi mu to zadnego problemu. Dodam, ze zdaje sobie z tego sprawe o czym pisal jeden z uzytkownikow "co po egzaminie", ale sami wiecie, ze inaczej jest gdy jedziemy sami i nie musimy sie niczym przejmowac w porownaniu do stresujacego egzaminu. W kazdym razie po przeczytaniu odpowiedzi zapisalem sie na kurs, zyczcie mi powodzenia :).
szymonma
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 14 marca 2016, 22:25

Re: Problem

Postprzez ciastek95 » poniedziałek 28 marca 2016, 09:59

Dokładnie jak ktoś wspomniał niżej, nie jesteś jedyną osobą która ma taki problem, ja od urodzenia borykam się z problemami z jelitami (a jak dochodzi stres to istny maratończyk ze mnie :mrgreen: ) Jestem po 25h jazd i zdanym egzaminie teoretycznym. jak Cię to uspokoi to u mnie wyglądało tak: przed jazdami porozmawiałem z instruktorem o moim problemie, to też człowiek i też ma swoje problemy, wystarczy, że mu powiesz a podjedziecie na stacje i sprawę załatwisz niema problemu, a jak robi problem by się zatrzymać to zmień instruktora, pamiętaj to ty mu PŁACISZ za naukę i wymagasz :D
A przed teorią warto być 10 min wcześniej wiadomo dlaczego, nie zwracać uwagi na osoby zdające bo naprawdę można się nabawić nerwicy jak nie którzy panikują.
ciastek95
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 28 marca 2016, 09:50

Re: Problem

Postprzez eragon » poniedziałek 28 marca 2016, 17:38

szymonma napisał(a): zyczcie mi powodzenia

Życzymy..
W szkole nie wierzę by był problem, spotykamy się z różnymi "przypadłościami".. Najczęściej problem jest z cierpnięciem nóg, stóp i ze zmęczniem psychicznym.. Trzeba dać kursantowi "dychnąć" ?? :lol: :lol:
Pozdrowienia z prawego fotela L-ki..
Obrazek
Avatar użytkownika
eragon
 
Posty: 884
Dołączył(a): niedziela 31 sierpnia 2014, 12:50


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 47 gości