Problem ze szkoła jazdy

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Problem ze szkoła jazdy

Postprzez Damian95 » sobota 13 lutego 2016, 17:05

Witam. W sumie nie wiem czy odpowiednie forum może lepsze by było prawnicze. Ale spróbujmy. Zacząłem kurs na kategorie B w jednym z ośrodków w moim mieście jest ich około 17. Wykłady były nawet interesujące. Lecz jazdy hmm na pewno czegoś się nauczyłem. Lecz moja Pani instruktor była starsza może 7 lat ode mnie. I popełniła błędy typu nie włączanie kierunkowskazu w jednokierunkowej ulicy przy zmianie pasa. Na 3 pasmowce jak miałem jechać w lewo najpierw musiałem zająć prawy pas dopiero zmieniać na lewy. Na poczatku było mi dobrze z tym. Lecz zmiana instruktora na egzaminie wewnetrznym czlowiek mial z 70 lat oczywiscie szef szkoły. I niestety 4 razy nie zdałem. Mam zaliczone 36 godzin. W cenie kursu jest 30. Po ostatnim negatywnym egzaminie zlozylem rezygnacje. Odebrałem wczoraj dokumenty i poszedlem na jazdy do innej szkoły. Na poczatku kilka błędów mi Pan pokazał potem płapki egzaminatorów. Dla ciekawskich skąd wie o owy Pan o tych płapkach jego ojciec był egzaminatorem w word. Oczywiście zdziwiłem się gdy dowiedziałem że iż powinienem iść już do wordu. Pan powiedział mi że w jego szkole nie przeprowadza się już egzaminu wewnetrznego praktycznego od roku. Przeprowadza się tylko teorie. I teraz pojawia się problem. Moja stara szkoła nie uzupełnia pkk. Pkk zostało zwrócone. Dzwoniłem do owego ośrodka i oni twierdzą że nie mogą tego bo nie zakończyłem kursu. Nowa szkoła twierdzi iż kurs ukończyłem ze względu iż kurs zawiera 30 godzin. Dodatkowe godziny to doszkolenie się. Nowa szkoła stwierdziła iż mam iść do starosty i przedstawić sytuację. Uprzedzam że pytałem szefa w nowej szkole i sam szef potwierdził że zalaczaja jedynie egzamin teoretyczny. Praktycznego już nie robią i w tym polu nie podbijają nic. Word nie ma z tym żadnego problemu. Dodam że stara szkoła uwalila mnie 2 razy bezpodstawnie raz dlatego ze przypadkowo wyłączył mi się kierunkowskaz gdy wyprostowalem kierownicę. Drugi oblany dlatego iż zatrzymałem się przed przejsciem dla pieszych a z naprzeciwka auto się nie zatrzymało i podobno zrobiłem korek. A w karcie wpisywano mi połowę karty negatywnie. Co teraz mogę robić? Dodam że byłem w 4 szkołach i każda z tych szkół nie robi już egzaminu wewnetrznego z praktyki. Jedynie teoria obowiązuje.
Damian95
 
Posty: 2
Dołączył(a): sobota 13 lutego 2016, 16:37

Re: Problem ze szkoła jazdy

Postprzez oskbelfer » sobota 13 lutego 2016, 23:58

Dodam że byłem w 4 szkołach i każda z tych szkół nie robi już egzaminu wewnetrznego z praktyki. Jedynie teoria obowiązuje.


Niech Ci te cztery pseudo szkoły dadza na piśmie wyjaśnienie dlaczego i na jakiej podstawie nie prowadzą wewnętrznego z "jazdy"
sorry taki mamy klimat....sorry - na autostradach nie ma skrzyżowań, am sorry
N'attendez pas le Jugement dernier. Il a lieu tous les jours.
Avatar użytkownika
oskbelfer
 
Posty: 3596
Dołączył(a): czwartek 18 września 2008, 19:17
Lokalizacja: Polska

Re: Problem ze szkoła jazdy

Postprzez JAKUB » poniedziałek 15 lutego 2016, 12:07

Twoim interesem jest - uzupełniony profil PKK (30/30).
I o to się staraj!
To problem nadzoru nad OSK dlaczego podwładne ośrodki szkolenia nie robią (dokumentacji) egz.wewnetrznego (testy - jazda)
Urzędnik w nadzorze ma etat za ... B.M.W. (bierny-mierny-wierny)
... i co takiemu zrobisz?
JAKUB
 
Posty: 1406
Dołączył(a): sobota 10 marca 2012, 19:53


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 60 gości