CE, problemy nie wiem co robić...

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

CE, problemy nie wiem co robić...

Postprzez Loniu » czwartek 28 stycznia 2016, 19:52

Witam szanownych forumowiczów.
Chciałbym zacząć od tego, iż z kursu na C byłem zadowolony, instruktora miałem cały czas tego samego, super facet, wszystko tłumaczył, jazdy miały ciągłość, a efektem tego było zdanie egzaminu za pierwszym podejściem.
Zachęcony takim obrotem spraw na takiej samej zasadzie chciałem zrobić CE, ale okazało się, że mój instruktor nie ma czasu, więc w sumie jazdy miałem z dwoma innymi. Odbywało się to na takiej zasadzie "weź sobie auto i ćwicz" (CE to głównie jazdy po placu)
Kurs się skończył. Czułem, że nie jestem przygotowany i ciągle to czuję. Oblałem pierwszy egzamin na łuku, drugi na parkowaniu prostopadłym wjazd tyłem wyjazd przodem, a szkoda bo wszystko szło bardzo dobrze. Nie czuję się na zdanie tego, chociaż myślę, że tragicznie też nie jest. Ja po prostu nie potrafię tak zaparkować, bo nikt mnie tego nie nauczył. Baaardzo się zawiodłem.
Teraz moje pytanie, nie wiem co robić, spróbować jeszcze czy może umówić się na jazdę w innym OSK, trochę ciężko mi cokolwiek zdecydować tym bardziej, że zapłaciłem za kurs, dwa egzaminy, a kosztowało mnie to sporo kasy, wiec doradzcie mi coś, albo chociaż pocieszcie, bo na tę chwilę jestem lekko załamany.
Pozdrawiam.
Loniu
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 28 stycznia 2016, 19:35

Re: CE, problemy nie wiem co robić...

Postprzez PROVOKATOR1986 » poniedziałek 01 lutego 2016, 21:53

Generalnie egzamin na C+E nie jest łatwy zwłaszcza plac bo dużo rzeczy trzeba tam wykonać. Z kolejnym egzaminem bym się wstrzymał jeszcze bo bezsensu wyrzucać pieniądze w błoto skoro jesteś jeszcze nie przygotowany dlatego proponuję poszukać dobrego instruktora w innym OSK który usiądzie z prawej strony i będzie CIĄGLE korygował twoje błędy (MASZ DZIADOWI POWIEDZIEĆ CO CHCESZ DOKŁADNIE POĆWICZYĆ), przyczepa jest denerwująca zwłaszcza łuk, nie wolno wykonywać żadnych gwałtownych ruchów kierownicą, malutkie ruchy.
Kat: B,B+E,C,C+E,D,D+E

''Kontroluj swoje przeznaczenie albo ktoś zrobi to za Ciebie''
PROVOKATOR1986
 
Posty: 73
Dołączył(a): czwartek 01 maja 2014, 15:11
Lokalizacja: łódź


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 44 gości