Testy na kwalifikację do kat.C

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Testy na kwalifikację do kat.C

Postprzez mkmartv » niedziela 24 stycznia 2016, 16:57

Witam. Mam wielką prośbę a zarazem pytanie, mianowicie czy zna może ktoś z kolegów w miarę konkretną stronę z testami na kwalifikację wstępną do kat.C, ja z mojego ośrodka dostałem do nauki materiały , bez dostępu to żadnych testów a opanowanie całego materiału ze strony e-cargo wydaję mi się raczej nie możliwe, tak na marginesie wydaje mi się mój OSK w szkoleniu na kwalifikację jest raczej beznadziejny, bo jak się dowiedziałem w innych OSK są organizowane jakieś wykłady w tym temacie, a nie tak jak w moim rzucą ci tylko jakieś materiały do nauki i masz się uczyć i dawać sobie radę samemu, gdyby nie dostali ode mnie wcześniej zaliczki na ten kurs to na pewno zmienił bym OSK który bardziej przykłada się w szkoleniu swoich uczniów, a tak musze dawać sobie rady samemu, znalazłem na tej stronie http://www.e-kierowca.pl/testy-na-kwali ... na-on-line dostęp do jakiś testów ale pytań w tych teście jest jak widzę nie za wiele.
mkmartv
 
Posty: 13
Dołączył(a): niedziela 18 października 2015, 19:03

Re: Testy na kwalifikację do kat.C

Postprzez JAKUB » niedziela 24 stycznia 2016, 19:27

Szkolenie kierowcow schodzi na "PSY".
Jaka płaca
Taka praca.
__________________
A gdzie nadzór?
...na etacie.
__________________
dylek - ty jesteś rudy?
JAKUB
 
Posty: 1406
Dołączył(a): sobota 10 marca 2012, 19:53

Re: Testy na kwalifikację do kat.C

Postprzez MrMark » wtorek 26 stycznia 2016, 17:41

Ja egzamin miałem na KW miałem na początku stycznia. Polecam stronę, baza wiedzy edu. Zarejestruj się i rób testy do skutku żeby mieć ciągle 29/30, 30/30 poprawnych odpowiedzi. Pytania na egzaminie były podobne i niemalże identyczne.
MrMark
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek 26 stycznia 2016, 17:14

Re: Testy na kwalifikację do kat.C

Postprzez mkmartv » środa 27 stycznia 2016, 13:26

Dziękuje bardzo koledze za zainteresowanie i oczywiście za link do strony zaraz się na nią zaloguję.
Atak z ciekawości to o kolegi na OSK robili jakieś wykłady z KW czy tylko tak jak w moim dali mi ogólne materiały do nauki i na tym ich rola się skończyła i oczywiście za taki niby kurs życzą sobie 2700 tylko nie wiem za co im płacić tyle kasy, przecież i tak trzeba się wszystkiego samemu uczyć a ich jedyna praca polega tylko chyba na zorganizowaniu 1 godź. szkolenia na symulatorze i egzaminu.
mkmartv
 
Posty: 13
Dołączył(a): niedziela 18 października 2015, 19:03

Re: Testy na kwalifikację do kat.C

Postprzez mkmartv » czwartek 10 marca 2016, 23:29

Znalazłem jeszcze jedna bardzo ciekawa stronę z darmowymi testami na KW może się komuś przyda.
http://www.pzmot.com.pl/index.php/2-unc ... podstawowa
mkmartv
 
Posty: 13
Dołączył(a): niedziela 18 października 2015, 19:03

Re: Testy na kwalifikację do kat.C

Postprzez Inzynier » piątek 11 marca 2016, 22:32

Witam robiłem KW w tym roku dostałem od szkoły dostęp do portalu i pytania sprawdzające podczas podsumowania działów były identyczne jak na egzaminie państwowym . Czyli szkoła powinna zapewnić jakieś materiały . Pozdrawiam
Inzynier
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 11 marca 2016, 22:08

Re: Testy na kwalifikację do kat.C

Postprzez mkmartv » sobota 12 marca 2016, 23:23

Inzynier napisał(a): Czyli szkoła powinna zapewnić jakieś materiały . Pozdrawiam


I tak właśnie powinno być, ale jak widać szkoła szkole jest nie równa w moim przypadku udostępnili mi tylko materiał szkoleniowy ze strony e-cargo bez dostępu do jakichkolwiek testów sprawdzających, testy musiałem szukać sobie we własnym zakresie.
mkmartv
 
Posty: 13
Dołączył(a): niedziela 18 października 2015, 19:03


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 53 gości