zmiana Wordu

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

zmiana Wordu

Postprzez artur179999 » czwartek 21 stycznia 2016, 18:59

witam, moja sytuacja wygląda następująco: zdawałem egzamin na prawo jazdy dosyć dawno w 2011 w Pile zaliczyłem teorie ale jazde nie, przeprowadziłem się do Łodzi i chciałem ponownie spróbować i teraz mam problem napisałem maila do wordu w Pile co mam zrobić żeby zmienić word odpisali mi że mam się zgłosić do starostwa w Łodzi i poprosić o przesłanie dokumentów, do starostwa pisałem ale mi nie odpowiedzieli, napisałem też do wordu w Łodzi z tym samym pytaniem odpisali że mam poprosić w wordzie w pile o uwolnienie profilu
czy wie ktoś co dokładnie powinienem zrobić? czy był ktoś już w takiej sytuacji? i co z tym całym numerem PKK czy dokumenty i np: badania lekarskie są aktualne po tak długim czasie. Pozdrawiam
artur179999
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 21 stycznia 2016, 18:57

Re: zmiana Wordu

Postprzez eragon » sobota 23 stycznia 2016, 21:57

Wszystko jest aktualne oprócz egzaminu - zadzwoń do WK .. Na mail mozna się nie doczekać..
Pozdrowienia z prawego fotela L-ki..
Obrazek
Avatar użytkownika
eragon
 
Posty: 884
Dołączył(a): niedziela 31 sierpnia 2014, 12:50

Re: zmiana Wordu

Postprzez JAKUB » niedziela 24 stycznia 2016, 02:10

Musisz znaleźć swoje dokumenty.
1.Powinny być (przesłane z WORD Piła "tango" do Twojego poprzedniego urzędu. Tam dzwoń w tej sprawie podkreślaj - rok 2011 DAWNO!!!
2.(Do WORD Piła "tango" tylko z zapytaniem czy wysłali ROK 2011.)
3.Nie rób PKK (to zrobi Twój nowy urzad) , ale spróbuj poprosić o przesłanie kompletu dokumentów do WORD Łódź "statek" (można pracować na starych dokumentach - będzie szybciej).
4. Może wyrobi nr PKK stary urzad... wtedy wystarczy Tobie ten nr spisać na kartce podany przez tel. i będzie jeszcze sprawniej.

___________________
"Statek Piła tango
Czarna Pantera..."
JAKUB
 
Posty: 1406
Dołączył(a): sobota 10 marca 2012, 19:53

Re: zmiana Wordu

Postprzez pasqudek » niedziela 24 stycznia 2016, 02:43

@artur: a na ile lat miales badanie lekarskie w 2011 roku?
pasqudek
 
Posty: 969
Dołączył(a): czwartek 15 stycznia 2015, 22:48

Re: zmiana Wordu

Postprzez artur179999 » niedziela 24 stycznia 2016, 08:32

niestety nie pamiętam
artur179999
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 21 stycznia 2016, 18:57

Re: zmiana Wordu

Postprzez jasper1 » niedziela 24 stycznia 2016, 10:16

Idziesz do WK w Łodzi założyć PKK. Na miejscu przedstawiasz swoją historię. Oni szukają Twoich dokumentów, ściągają je i podłączają do PKK. To troszeczkę potrwa. Jeśli orzeczenie lekarza było bezterminowe, to nic więcej nie potrzebujesz.
Na odpowiedź na maila do urzędu bez wcześniejszego telefonicznego kontaktu z konkretnym urzędnikiem nie licz.
Z numerem PKK możesz zapisać się na egzamin.
Strach przed porażką, przed wyjściem na głupka to główna przeszkoda w uczeniu się
Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration
jasper1
 
Posty: 2233
Dołączył(a): wtorek 12 lutego 2013, 00:04

Re: zmiana Wordu

Postprzez JAKUB » niedziela 24 stycznia 2016, 11:18

Aby wrócić PKK musisz przedstawić stosowne dokumenty, które leżą w Urzędzie Piła. Urząd w Łodzi ma to gdzieś i nawet palcem nie kiwnie jak nie przedłoźysz dokumentów u nich
JAKUB
 
Posty: 1406
Dołączył(a): sobota 10 marca 2012, 19:53

Re: zmiana Wordu

Postprzez jasper1 » niedziela 24 stycznia 2016, 11:28

Mylisz się JAKUB, w urzędzie wystarczy podanie, gdzie szukać dokumentów i załatwiają to bez problemu, ale potrzebują na to troszeczkę czasu. Jest to droga najprostsza i należy od niej zacząć, a własne dodatkowe działania zostawić na okoliczność, gdy nas o podjęcie działań we własnym zakresie poproszą. Droga urzędnik - urzędnik jest dużo skuteczniejsza i szybsza.
Urzędy się zmieniają, wiem z doświadczenia, bo ostatnio załatwiałam sporo swoich spraw na miejscu i na odległość :) Trzeba tylko załatwiać swoje sprawy z konkretnym urzędnikiem, a nie z urzędem. :wink:
Strach przed porażką, przed wyjściem na głupka to główna przeszkoda w uczeniu się
Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration
jasper1
 
Posty: 2233
Dołączył(a): wtorek 12 lutego 2013, 00:04

Re: zmiana Wordu

Postprzez JAKUB » niedziela 24 stycznia 2016, 19:31

Tak. Wystarczy.

Nie moje gruszki.
____________________
Dylek - do kosza.
JAKUB
 
Posty: 1406
Dołączył(a): sobota 10 marca 2012, 19:53


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości