Teoria+praktyka?

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Teoria+praktyka?

Postprzez znakzapytania1 » środa 20 stycznia 2016, 14:04

Dzień dobry,

Ja z takim w zasadzie szybkim zapytaniem. Jak sytuacja egzaminu w formie teoria + praktyka zaraz po niej wygląda w momencie, w którym zdana jest teoria? Pytam, bo terminy na teorię z praktyką mam nawet w przyszłym tygodniu, natomiast na samą praktykę muszę czekać ponad miesiąc. Czy te 30 zł za teorię w takim wypadku jest zwracane, czy jeśli mam zdaną teorię i nie pojawię się na części teoretycznej w tym dwuczęściowym egzaminie to nie będzie problemów?

Pozdrawiam.
znakzapytania1
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 20 stycznia 2016, 14:00

Re: Teoria+praktyka?

Postprzez JAKUB » czwartek 21 stycznia 2016, 16:04

Będą - to koszt egzaminu jak oblejesz teorię, albo nie stawisz się na jazdę.
JAKUB
 
Posty: 1406
Dołączył(a): sobota 10 marca 2012, 19:53

Re: Teoria+praktyka?

Postprzez jasper1 » czwartek 21 stycznia 2016, 16:55

Wątpię by w ogóle była w systemie możliwość ponownego umówienia na egzamin teoretyczny kogoś, kto już ma ten egzamin zdany. Pozostaje umawianie na terminy, gdzie jest sama praktyka.
Strach przed porażką, przed wyjściem na głupka to główna przeszkoda w uczeniu się
Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration
jasper1
 
Posty: 2233
Dołączył(a): wtorek 12 lutego 2013, 00:04

Re: Teoria+praktyka?

Postprzez Akane » czwartek 21 stycznia 2016, 17:08

Najlepiej zadzwoń do WORD i zapytaj. Tutaj możemy tylko zgadywać.
Prawo jazdy kategorii B: od 07.12.2015
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 135
Dołączył(a): piątek 27 listopada 2015, 20:00
Lokalizacja: Łódź

Re: Teoria+praktyka?

Postprzez Hans123 » czwartek 21 stycznia 2016, 18:02

Ja po oblanym pierwszym podejściu na praktyce (18.01.2016) usłyszałem w biurze, że kolejny termin jest na 17 lutego :wow: Grzecznie podziękowałem bo muszę niedługo jechać na kolejny kontrakt zagranicę. I tak oto ewentualne uzyskanie PJ przenosi się w czasie o co najmniej 4 miechy :(
kat: B,C+E,D,T, Z,Y,X, F16
Hans123
 
Posty: 74
Dołączył(a): czwartek 05 listopada 2015, 20:15

Re: Teoria+praktyka?

Postprzez pokaa1212 » piątek 22 stycznia 2016, 11:38

Ja mam takie pytanie. Czy po egzaminie z teorii, jak bym nie zdał to zostałbym zapisany na egzamin praktyczny? Ostatnio miałem teorie, byłem w szoku i zestresowany, i po wyjściu z sali poszedłem zapisać się na praktyke. Po wyjściu z wordu zacząłem się zastanawiać czy faktycznie tam był pozytywny. Wiem głupio brzmi ale pytam poważnie :D
pokaa1212
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 22 stycznia 2016, 00:26

Re: Teoria+praktyka?

Postprzez znakzapytania1 » piątek 22 stycznia 2016, 18:26

Niestety, do WORDu nie mogę się dodzwonić od dwóch dni a nie mam za bardzo chwili, by się tam przejechać. Niemniej dziękuję za odpowiedzi i chciałbym zadać jeszcze jedno pytanie. Rejestruję się przez info-car i jako, że terminy na samą praktykę są dość odległe chciałem się zarejestrować już teraz, jednak wyskoczyło mi pytanie czy mam zdaną teorię. Muszę oczywiście zaznaczyć tak, inaczej nie pozwala mi przejść do płatności. I takie pytanie, czy nie będzie problemów jeśli zapiszę się już teraz i zdam teorię do tego czasu? Jeśli by mi się nie powiodło, to zapewne przełożyłbym egzamin, jednak nie wiem jak to teraz wygląda - ostatni raz podchodziłem do egzaminu dawno i jak pamiętam tych kilka lat temu nie było problemu, by zapisać się na teorię w nadchodzących dniach i na dalszy termin zapisać się na praktykę w tym samym momencie. Jak to wygląda teraz?
znakzapytania1
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 20 stycznia 2016, 14:00

Re: Teoria+praktyka?

Postprzez eragon » niedziela 24 stycznia 2016, 20:35

Na twoim miejscu dzwoniłbym codziennie do WORDu, bo moze ktos odmówić - sezon chorobowy jest..
Pozdrowienia z prawego fotela L-ki..
Obrazek
Avatar użytkownika
eragon
 
Posty: 884
Dołączył(a): niedziela 31 sierpnia 2014, 12:50


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 51 gości