Wznowienie kursu po kilku latach

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Wznowienie kursu po kilku latach

Postprzez lis966 » wtorek 29 grudnia 2015, 21:30

Witam.

Moja sytuacja jest skomplikowana.
W 2009 roku odbyłem kurs na kat.B. Kilka razy przystąpiłem do egzaminu, niestety bez powodzenia. Później sprawę zaniechałem. Teraz w grudniu wzięło mnie żeby wreszcie to prawko zrobić. Udałem się więc do wydziału transportu i wyrobiłem PKK.
I tu pojawia się problem. Gdy sprawdzam status na InfoCar to otrzymuję komunikat, że PKK zostało tylko wygenerowane. Nie ma natomiast informacji o ukończonym kursie w OSK.

Czy to musi potrwać zanim status o odbytym kursie się uaktualni (PKK zostało wygenerowane 22 grudnia, dzisiaj jest 29 grudzień) czy urzędnicy coś zawalili z papierkami?
lis966
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek 26 czerwca 2014, 21:36

Re: Wznowienie kursu po kilku latach

Postprzez Akane » wtorek 29 grudnia 2015, 22:09

Miałam niemal bliźniaczą sytuację, bo sprawę pj zostawiłam odłogiem na 9 lat. Nie pamiętam co prawda jaki był status PKK na infocar (nie sprawdzałam go wcale, bo w WK dostałam numer od ręki i tego samego dnia zapisałam się na teorię).

Najlepiej zadzwoń i powiedz, że kurs ukończyłeś w 2009 roku i poproś o sprawdzenie, czy Twoje papiery w wydziale są. Ale tak na logikę - muszą być, skoro już podchodziłeś do egzaminu państwowego - bez kursu by Cię przecież nie dopuścili.
Prawo jazdy kategorii B: od 07.12.2015
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 135
Dołączył(a): piątek 27 listopada 2015, 20:00
Lokalizacja: Łódź

Re: Wznowienie kursu po kilku latach

Postprzez VanDerVart » wtorek 29 grudnia 2015, 23:22

Tak, Twoje papiery muszą być.
Widzisz w podpisie kiedy zdałem (piąte podejście).
Poprzednie podejścia odbywałem 7 lat temu i teraz musiałem jedynie zanieść nowe zdjęcie, tyle :wink:
Teoria 74/74 13 listopada 2015 (piątek)
Praktyka 2 grudnia :D
VanDerVart
 
Posty: 78
Dołączył(a): sobota 14 listopada 2015, 00:46

Re: Wznowienie kursu po kilku latach

Postprzez ubunciak » środa 30 grudnia 2015, 16:46

VanDerVart napisał(a):Poprzednie podejścia odbywałem 7 lat temu i teraz musiałem jedynie zanieść nowe zdjęcie, tyle :wink:


a nowe badania?
ubunciak
 
Posty: 52
Dołączył(a): czwartek 20 listopada 2008, 20:25

Re: Wznowienie kursu po kilku latach

Postprzez Akane » środa 30 grudnia 2015, 17:30

ubunciak napisał(a):a nowe badania?

Zależy czy podczas kursu miałeś robione badania "bezterminowe" czy z określonym terminem ważności. W tym pierwszym przypadku nie musisz donosić nowych.
Prawo jazdy kategorii B: od 07.12.2015
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 135
Dołączył(a): piątek 27 listopada 2015, 20:00
Lokalizacja: Łódź


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 68 gości