Problem z prawkiem.

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Problem z prawkiem.

Postprzez P33pii » wtorek 29 grudnia 2015, 09:54

Witam
Mam problem odnośnie kursu na prawo jazdy. Dwa lata temu zacząłem kurs i go skończyłem zdałem teorie i oblalem raz praktyczny. Zapisałem się ponownie i w tym czasie miałem wypadek leżałem w szpitalu 2 miesiące później jeszcze kilka tygodni w kołnierzu. Jak wyszło tak wyszło ale olalem prawko. Chciałem się dowiedzieć czy musze od nowa robić cały kurs? Bo też chciał bym gdzieś indziej zdawać niż zdawałem wcześniej i gdzie teraz znajdują się moje papiery. Bo nie wiem co mam robić bo nie chce wyjść na debila.
P33pii
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek 29 grudnia 2015, 09:24

Re: Problem z prawkiem.

Postprzez Akane » wtorek 29 grudnia 2015, 13:04

Jeśli kurs ukończyłeś (czyli zdałeś egzaminy wewnętrzne, a poległeś na państwowym) to nie musisz zapisywać się na nowy kurs.

Papiery ma Twój WK, zdawać możesz gdzie chcesz - na egzamin możesz zapisać się nawet przez Internet (https://info-car.pl/), Twoje dokumenty zostaną przesłane do wybranego przez Ciebie WORD.
Prawo jazdy kategorii B: od 07.12.2015
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 135
Dołączył(a): piątek 27 listopada 2015, 20:00
Lokalizacja: Łódź

Re: Problem z prawkiem.

Postprzez P33pii » wtorek 29 grudnia 2015, 19:47

Myślałem ze będę musiał od nowa. Dzięki wielkie za informacje. To tylko zapisać się na teorie wykupić jazdy i tylko zdać.
P33pii
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek 29 grudnia 2015, 09:24

Re: Problem z prawkiem.

Postprzez Akane » środa 30 grudnia 2015, 09:38

Dokładnie - wyznaczyć termin egzaminu teoretycznego, powtórzyć sobie przepisy i porobić testy, wykupić jazdy i iść za ciosem :)
Prawo jazdy kategorii B: od 07.12.2015
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 135
Dołączył(a): piątek 27 listopada 2015, 20:00
Lokalizacja: Łódź


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości