Trochę mojego kombinowania z terminem egzaminu :)

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Trochę mojego kombinowania z terminem egzaminu :)

Postprzez matiuszek » poniedziałek 14 grudnia 2015, 12:07

Witam, w sobotę miałem pierwsze podejście do egzaminu praktycznego którego szlag trafił i dzisiaj pojechałem do mordu (Kraków Koszykarska) aby zapisać się na kolejną próbę. Data niestety jest lekko demotywująca gdyż nie spodziewałem się aż takich odległych terminów - dostałem 4 Lutego 2016..

U mnie w mieście jest jeszcze jeden ośrodek ruchu drogowego na drugim końcu miasta tzw. oddział terenowy. Możliwe, że jest to mniej oblegany przez praktykantów ośrodek i chciałbym tam spróbować dostać termin, możliwe,że wcześniejszy. I tutaj nie wiem jak to zrobić bo w głównym ośrodku już widnieje w komputerze iż jestem zapisany na praktyczny egzamin w głównym ośrodku. Czy mogę pojechać do oddziału terenowego i ewentualnie przy korzystniejszych terminach zapisać się, wpłacić gotówkę a potem pojechać do oddziału głównego po usunięcie terminu u nich i zwrot pieniędzy, czy na odwrót tj. najpierw do ośrodka głównego po zwrot pieniędzy i usunięcie terminu a później do drugiego ośrodka w celu zapisania się na termin?
matiuszek
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek 14 grudnia 2015, 11:56

Re: Trochę mojego kombinowania z terminem egzaminu :)

Postprzez matiuszek » wtorek 15 grudnia 2015, 13:01

nieaktualne, w terenowym są jeszcze dalsze terminy niż w tym głównym :D plan b zawiódł lecz instruktor z osk w którym się uczyłem kazał mi jeszcze raz tam pod koniec tygodnia pojechać i się dowiedzieć czy nie zwolnił się wcześniej termin, podobno często się tak dzieje.
matiuszek
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek 14 grudnia 2015, 11:56

Re: Trochę mojego kombinowania z terminem egzaminu :)

Postprzez VanDerVart » wtorek 15 grudnia 2015, 22:26

Można posiadać tylko jeden termin, nie możemy zamawiać "na zaś".
Najpierw pisemna rezygnacja, następnie nowe miejsce zdawania i tam się zapisujemy :wink:
Dostałeś okropnie odległy termin, ja strzelałbym w koniec grudnia/lekki początek stycznia.
Kiepsko coś.
Teoria 74/74 13 listopada 2015 (piątek)
Praktyka 2 grudnia :D
VanDerVart
 
Posty: 78
Dołączył(a): sobota 14 listopada 2015, 00:46


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 101 gości