Migająca zielona strzałka w prawo.

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Migająca zielona strzałka w prawo.

Postprzez wnuczus » poniedziałek 07 grudnia 2015, 22:46

Cześć,

mam takie pytanie, bo oblałem praktyczny trochę głupim błędem. Dojeżdżałem do skrzyżowania z warunkowym skrętem w prawo. Oczywiście zatrzymałem się przed nią czekam na to żeby znów się zapaliła no i gaz, niestety ruszyłem parę centrymentrów wiec znowu noga na hamulec i czekam, bo 20s znowu jest zielona strzałka więc znowu gaz no i niestety w tym momemcie znowu zgasła ale niestety tym razem nie zahamowałem i zrobił to za mnie egzaminator i po egzaminie. Pytanie czy mogę się odwołać? Bo ta strzałka świeciła 10s i gasła potem znów na chwile się paliła i zgasła..

Czy to ma sens czy lepiej odpuścić
wnuczus
 
Posty: 7
Dołączył(a): środa 22 lipca 2015, 10:11

Re: Migająca zielona strzałka w prawo.

Postprzez VanDerVart » poniedziałek 07 grudnia 2015, 22:57

Nie czaję, miałeś na sygnalizatorze S-2 migającą strzałkę warunkową? :lol:
W ogóle jeśli zatrzymałeś się przed nią, to niemożliwe aby nie dała Ci przejechać.
Przecież te strzałki się długo palą, patrząc z perspektywy dynamicznego ruszenia :eek2:
Teoria 74/74 13 listopada 2015 (piątek)
Praktyka 2 grudnia :D
VanDerVart
 
Posty: 78
Dołączył(a): sobota 14 listopada 2015, 00:46

Re: Migająca zielona strzałka w prawo.

Postprzez wnuczus » poniedziałek 07 grudnia 2015, 23:33

No właśnie było to dziwne, chwile świeciła wciskam gaz gaśnie potem znowu zapala się ja gaz no i tym razem przejechałem jak zgasła. Ja wiem jak działają te strzałki i normalnie 5 razy bym zdążył przejechać.

Ja nie mam problemu z dynamicznym ruszaniem, nawet Kubica by nie zdążył na tym zielonym. Tym bardziej, że widział, że się dwa razy zatrzymałem na tej strzałce raz bo zawsze trzeba się zatrzymać, drugi bo zgasła bardzo szybko..

Egzamintor mówił, że na zwykłych światłach też w każdej chwili się może zmienić światło, więc trzeba uważać.
wnuczus
 
Posty: 7
Dołączył(a): środa 22 lipca 2015, 10:11

Re: Migająca zielona strzałka w prawo.

Postprzez VanDerVart » poniedziałek 07 grudnia 2015, 23:42

No w każdej chwili może się zmienić, ale obserwujemy długość świateł już z daleka oraz widzimy w wielu miejscach sygnalizację dla pieszych.
Odwołaj się od tego, skoro ta strzałka na prawdę sobie tak migała :hmm:
Pierwszy raz o takiej sytuacji słyszę.
Teoria 74/74 13 listopada 2015 (piątek)
Praktyka 2 grudnia :D
VanDerVart
 
Posty: 78
Dołączył(a): sobota 14 listopada 2015, 00:46


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 88 gości