Brak dowodu na egzaminie praktycznym - moge liczyc na zwrot?

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Brak dowodu na egzaminie praktycznym - moge liczyc na zwrot?

Postprzez emphatic96 » wtorek 01 grudnia 2015, 16:31

Witam, dzisiaj miałem egzamin praktyczny(drugi). Rano szykowałem wszystko gdy godzine przed moim egzaminem(jeszcze bylem w domu) nie umiałem znaleźć dowodu, szukałem wszedzie. Zdenerwowany juz wiedzialem, ze nie mam po co tam jechać. Wziąłem legitymacje szkolną mając głupią nadzieje, ze to przejdzie - nie przeszło. Egzaminator powiedział "NIESTETY ALE EGZAMIN NIE MOZE SIE ODBYC BEZ DOWODU TOŻSAMOSCI TAKZE JEST TO TAK SAMO TRAKTOWANE JAKBY SIE PAN NIE STAWIŁ" zapytałem czy w tym wypadku pieniądze mi zwracają, powiedział pod nosem cicho, ze nie przepadaja pieniazki i ze mam isc do srodka i dowiedziec sie wiecej - wiec ide do wordu i pytam panią ktora przyjmuje zapisy i powiedziala ze pieniedzy odzyskac nie mozna - powiedzialem jej na to co mi egzaminator powiedział, a ona zdenerwowana odpowiedziała " egzaminator nie ma o tym zielonego pojecia, on nie wie co tu jest w kodeksie" - zdenerwowany sie pozegnałem. Czy mam szanse odzyskac pieniadze czy juz "po ptakach"?
emphatic96
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 01 grudnia 2015, 15:54

Re: Brak dowodu na egzaminie praktycznym - moge liczyc na zw

Postprzez pasqudek » środa 02 grudnia 2015, 00:37

Nowa oplata, nowy termin.
pasqudek
 
Posty: 969
Dołączył(a): czwartek 15 stycznia 2015, 22:48

Re: Brak dowodu na egzaminie praktycznym - moge liczyc na zw

Postprzez nieslubnysynGlempa » środa 02 grudnia 2015, 17:05

Trza było zabrać paszport. Działa tak jak dowód.
nieslubnysynGlempa
 
Posty: 15
Dołączył(a): sobota 01 sierpnia 2015, 21:57

Re: Brak dowodu na egzaminie praktycznym - moge liczyc na zw

Postprzez VanDerVart » środa 02 grudnia 2015, 23:29

nieslubnysynGlempa napisał(a):Trza było zabrać paszport. Działa tak jak dowód.


Tak, również dziś w okienku WORD Pani tak komu powiedziała, to prawda.
Na egzaminie koniecznie musimy mieć główne dokumenty, tj. dowód osobisty lub paszport.
Teoria 74/74 13 listopada 2015 (piątek)
Praktyka 2 grudnia :D
VanDerVart
 
Posty: 78
Dołączył(a): sobota 14 listopada 2015, 00:46

Re: Brak dowodu na egzaminie praktycznym - moge liczyc na zw

Postprzez fatoom87 » wtorek 29 grudnia 2015, 14:19

emphatic96 napisał(a):..... - zdenerwowany sie pozegnałem. Czy mam szanse odzyskac pieniadze czy juz "po ptakach"?


W takich przypadkach od razu idziesz do dyrektora WORD-u, opisujesz sytuację, jak gość w porządku to pomoże od ręki. Jak nie to wniosek pisemny do niego i czekasz, aż się ustosunkuje.
fatoom87
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek 03 września 2015, 18:13


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości