Testy na prawo jazdy kat.C

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Testy na prawo jazdy kat.C

Postprzez mkmartv » sobota 14 listopada 2015, 21:02

Witam wszystkich forumowiczów. Ma do Was małe pytanko, mianowicie czy ktoś z was orientuję się czy pytania które są zamieszczone www.prawojazdy.com.pl są kompletne czy to co jest na niej udostępnione jest to tylko część pytań, które możemy spotkać na egzaminie, oczywiście mam na myśli pytania do kategorii C.
Spotkałem się kiedyś z jedną wypowiedzią w necie że jedyną stroną na której jest pełna baza pytań na egzaminy jest tylko na stronie http://poprawojazdy.pl/prawo_jazdy/, oczywiście nie za bardzo daje wiary takim wypowiedziom, bo to może być tylko zwykła reklama itd., dla tego chciałbym poznać waszą opinię co do pytań zamieszczonych na tej stronie, czy są one kompletne i faktycznie zgadzają się z tym z czym spotykaliście się na egzaminach.
Chciałbym się dobrze przygotować do egzaminu bo będę go zdawał w grudniu, i przyjadę na ten egzamin aż z Grecji i nie za bardzo mam ochotę jeździć taki kawał drogi kilka razy, to tak oczywiście na marginesie.
Dziękuję bardzo z góry za wszystkie wypowiedzi w tym temacie.
Pozdrawiam Marek.
mkmartv
 
Posty: 13
Dołączył(a): niedziela 18 października 2015, 19:03

Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 55 gości