Dwie kategorie prawka i pytanie

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Dwie kategorie prawka i pytanie

Postprzez knapik » sobota 07 listopada 2015, 21:50

Witam zastanawiałem się jak to jest mając dwie kategorie i np jak dostane dwa pkt karne na osobówkę (kat b) to też one na kat c będą ważne, czy nie ? i jak np zabiorą mi prawko po alkoholu (nigdy w życiu nie prowadziłem i nię bede prowadził) jadąc osobowka to zabiorą mi tez odrazu na c jakie są wady dwóch kategorii prawka czy wogóle ich niema?
Pj : B,C
knapik
 
Posty: 81
Dołączył(a): wtorek 24 lutego 2015, 19:06

Re: Dwie kategorie prawka i pytanie

Postprzez dylek » sobota 07 listopada 2015, 21:54

knapik :
ad 1 - punkty dostaje osoba - niezależnie czym kieruje, a nie ciężarówka osobówka itp...
ad 2 - sam sobie odpowiedziałeś - zabiorą ci prawko. Istnieje wytrych, by z pewnych względów sąd pozostawił danej osobie jakąś kategorię w określonym zakresie możliwości korzystania z niej - ale to przypadek tak szczególny, że raczej możesz odpuścić sobie kalkulowanie tego.
Pozdrawiam z prawego fotela "eLki" :D
Avatar użytkownika
dylek
Moderator
 
Posty: 4648
Dołączył(a): czwartek 01 marca 2007, 22:39
Lokalizacja: Lublin

Re: Dwie kategorie prawka i pytanie

Postprzez knapik » środa 11 listopada 2015, 15:52

nie zrozumieliśmy się odnośnie 1 pytania czyli jak dostane no 2 pkt na kat b jadąc osobówka, to te pkt będą ważne też na kategorie c (czyli na kat b będe miał 2 pkt karne i kat c tak samo czy nie) jako, że ma wbita kat c na prawku (póki co nie wyrabiałem jeszcze kat c) ?
Pj : B,C
knapik
 
Posty: 81
Dołączył(a): wtorek 24 lutego 2015, 19:06

Re: Dwie kategorie prawka i pytanie

Postprzez mat19 » środa 11 listopada 2015, 18:59

Jak dosteniesz punkty to na wszystkie kategorie prawa jazdy niezależnie jakie masz :)
B-11.02.11
C-22.12.14
C+E-19.10.15
Avatar użytkownika
mat19
 
Posty: 25
Dołączył(a): czwartek 18 grudnia 2014, 15:54


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości