Egzamin na własnym motocyklu?

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Egzamin na własnym motocyklu?

Postprzez Apiro » piątek 06 listopada 2015, 18:37

Nie jestem na bieżąco ze "wspaniałymi" nowościami i zmianami dot. egzaminów na prawo jazdy. Mam zamiar robić kat. A i zastanawiam się czy można przystąpić do takowego egzaminu na własnym motocyklu? Mowa o WORD'zie we Wrocławiu.
Apiro
 
Posty: 53
Dołączył(a): sobota 28 listopada 2009, 14:37

Re: Egzamin na własnym motocyklu?

Postprzez sercio » piątek 06 listopada 2015, 23:01

Możesz zdawać egzaminy na pojeździe OSK. Jednakże w mojej opinii mija się to totalnie z celem, ponieważ więcej jest chrzanienia się z formalnościami, które pozowlą Ci na wykonanie tej czynności, niżeli byś standardowo zapisał się na egzamin. Pamiętaj też, że musisz takowy pojazd wypożyczyć z OSK, czyli mówiąc prościej wynająć instruktora w formie godzin doszkalających.

Ogólnie rzecz biorąc serdecznie odradzam. A precyzując Twoje pytanie - zdawać na swoim prywatnym nie możesz.
sercio
 
Posty: 14
Dołączył(a): środa 22 lipca 2015, 20:10

Re: Egzamin na własnym motocyklu?

Postprzez tomcioel1 » piątek 06 listopada 2015, 23:42

sercio napisał(a):Możesz zdawać egzaminy na pojeździe OSK. Jednakże w mojej opinii mija się to totalnie z celem, ponieważ więcej jest chrzanienia się z formalnościami, które pozowlą Ci na wykonanie tej czynności, niżeli byś standardowo zapisał się na egzamin. Pamiętaj też, że musisz takowy pojazd wypożyczyć z OSK, czyli mówiąc prościej wynająć instruktora w formie godzin doszkalających.

Ogólnie rzecz biorąc serdecznie odradzam. A precyzując Twoje pytanie - zdawać na swoim prywatnym nie możesz.


swoim nie możesz bo nie jest do tego przystosowany...
ale jakbys miał możliwość zdawania na pojeździe na którym uczyłeś sie jeździć to nie można wprost sobie wymarzyć lepszych warunków na egzaminie - decyduj się koniecznie !!!! statystyki pokazują że warto...
tomcioel1
 
Posty: 655
Dołączył(a): środa 23 lutego 2011, 23:06

Re: Egzamin na własnym motocyklu?

Postprzez ks-rider » piątek 06 listopada 2015, 23:53

sercio napisał(a):Możesz zdawać egzaminy na pojeździe OSK. Jednakże w mojej opinii mija się to totalnie z celem, ponieważ więcej jest chrzanienia się z formalnościami, które pozowlą Ci na wykonanie tej czynności, niżeli byś standardowo zapisał się na egzamin. Pamiętaj też, że musisz takowy pojazd wypożyczyć z OSK, czyli mówiąc prościej wynająć instruktora w formie godzin doszkalających.

Ogólnie rzecz biorąc serdecznie odradzam. A precyzując Twoje pytanie - zdawać na swoim prywatnym nie możesz.


Wiesz, to jest Forum i sluzy wymianie pogladow, to co Ty uwazasz za bez sensu kto inny moze uwazac za cos innego.

Z tego co ja wiem, to aby zdawac na pojezdzie nie z osrodka egzaminujacego potrzebna jest zgoda starosty.

tomcioel1 napisał(a):swoim nie możesz bo nie jest do tego przystosowany...
ale jakbys miał możliwość zdawania na pojeździe na którym uczyłeś sie jeździć to nie można wprost sobie wymarzyć lepszych warunków na egzaminie - decyduj się koniecznie !!!! statystyki pokazują że warto...


To moze sprecyzuj co rozumiesz poprzez slowo " do tego przystosowany " :mrgreen:

:wink:
ks-rider
 
Posty: 3786
Dołączył(a): sobota 19 grudnia 2009, 21:47

Re: Egzamin na własnym motocyklu?

Postprzez JAKUB » sobota 07 listopada 2015, 01:48

Ks-reider - piątek dzień kierowców.
Jak pijesz to nie pisz.
JAKUB
 
Posty: 1406
Dołączył(a): sobota 10 marca 2012, 19:53

Re: Egzamin na własnym motocyklu?

Postprzez Apiro » sobota 07 listopada 2015, 10:57

To na motocyklu z OSK można a swoim prywatnym nie można? Co to znaczy, że motocykl jest do tego przystosowany? Bo ma gmole? idiotyzm
Apiro
 
Posty: 53
Dołączył(a): sobota 28 listopada 2009, 14:37

Re: Egzamin na własnym motocyklu?

Postprzez ks-rider » sobota 07 listopada 2015, 17:07

JAKUB napisał(a):Ks-reider - piątek dzień kierowców.
Jak pijesz to nie pisz.


Znowu teorie z doopy rodem wywodzisz ?

Co ma kierowca z pisaniem ? :mrgreen:

Moze rozwin ? :mrgreen:

Apiro napisał(a):To na motocyklu z OSK można a swoim prywatnym nie można? Co to znaczy, że motocykl jest do tego przystosowany? Bo ma gmole? idiotyzm


Gmole nie Maja tu nic do przystosowania, ale glowkuj dalej.

Pomijam juz fakt, ze caly ten cyrk jest debilny. Juz same pojazdy egzaminujace to smiech na sali. JAk ma byc sprawdzony w realu kierowca kutory ubiega sie o PJ jezeli pojazd egzaminacyjny jest obwieszony wszystkim czym mozna go obwiesic, rakuje tylko niebieskiego koguta i sygnalu Martina :mrgreen:

:wink:
ks-rider
 
Posty: 3786
Dołączył(a): sobota 19 grudnia 2009, 21:47

Re: Egzamin na własnym motocyklu?

Postprzez JAKUB » sobota 07 listopada 2015, 17:17

ks-rider napisał(a):
JAKUB napisał(a):Ks-reider - piątek dzień kierowców.
Jak pijesz to nie pisz.


Znowu teorie z doopy rodem wywodzisz ?

Co ma kierowca z pisaniem ? :mrgreen:

Moze rozwin ?(...)
Jak nie zrozumiałeś ironii to trudno.
JAKUB
 
Posty: 1406
Dołączył(a): sobota 10 marca 2012, 19:53

Re: Egzamin na własnym motocyklu?

Postprzez sercio » sobota 07 listopada 2015, 20:30

Wiesz, to jest Forum i sluzy wymianie pogladow, to co Ty uwazasz za bez sensu kto inny moze uwazac za cos innego.


Tak, doskonale o tym wiem i właśnie zrobiłem tak jak napisałeś - wymieniłem się swoim poglądem z autorem posta :wink:
sercio
 
Posty: 14
Dołączył(a): środa 22 lipca 2015, 20:10

Re: Egzamin na własnym motocyklu?

Postprzez skov » sobota 07 listopada 2015, 20:58

Apiro napisał(a):Nie jestem na bieżąco ze "wspaniałymi" nowościami i zmianami dot. egzaminów na prawo jazdy. Mam zamiar robić kat. A i zastanawiam się czy można przystąpić do takowego egzaminu na własnym motocyklu? Mowa o WORD'zie we Wrocławiu.


Zgodnie z ustawą z dnia 26 czerwca 2014r. o zmianie ustawy o kierujących pojazdami:

Praktyczna część egzaminu państwowego w zakresie prawa jazdy kategorii AM, A1, A2, A, B lub B+E na wniosek i koszt osoby egzaminowanej, może być prowadzona wskazanym pojazdem Ośrodka Szkolenia Kierowców, który prowadził szkolenie tej osoby.
Avatar użytkownika
skov
 
Posty: 1411
Dołączył(a): czwartek 07 czerwca 2007, 13:48

Re: Egzamin na własnym motocyklu?

Postprzez ks-rider » niedziela 08 listopada 2015, 00:08

JAKUB napisał(a):Moze rozwin ?(...)
Jak nie zrozumiałeś ironii to trudno.[/quote]

No wybacz, nie zauwazylem ikonki, moze na drugi raz wstaw, to zajaram.

:wink:
ks-rider
 
Posty: 3786
Dołączył(a): sobota 19 grudnia 2009, 21:47


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 40 gości