Praktyka w innym ośrodku niż teoria

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Praktyka w innym ośrodku niż teoria

Postprzez Cyprian » czwartek 05 listopada 2015, 19:06

Witam,
Chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość zdawania egzaminu praktycznego w innym ośrodku niż teoretycznego. Otóż właśnie zdałem egzamin teoretyczny i ze względu na długi termin oczekiwania na egzamin praktyczny w Krakowie(2miesiące) postanowiłem, o ile to możliwe zdawać w innym mieście. Jaki dokument potrzebuję? Na jakiej zasadzie drugi ośrodek będzie wiedziałm że mam już zdaną praktykę.
Z góry dziękuję.
Cyprian
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 05 listopada 2015, 18:56

Re: Praktyka w innym ośrodku niż teoria

Postprzez JAKUB » piątek 06 listopada 2015, 10:18

. W biurze obsługi WORD prosisz o UWOLNIENIE PKK i idziesz zamawiać gdzie chcesz. Wszystko zapisane jest (szkolenie w OSK, zdanie teorii w WORD, ...) w centralnym systemie informatycznym PWPW.
JAKUB
 
Posty: 1406
Dołączył(a): sobota 10 marca 2012, 19:53

Re: Praktyka w innym ośrodku niż teoria

Postprzez Cyprian » piątek 06 listopada 2015, 22:54

Dzisiaj byłem w WORDZie i Pani w okienku powiedziała, że mój numer PKK zostanie dzisiaj zwrócony. Wróciłem do domu i sprawdziłem status na stronie CarInfo. Wynika z niego: "Profil kandydata na kierowcę nie został uzupełniony o dane dotyczące zakończenia procesu egzaminowania. Egzaminowanie nie rozpoczęło się lub nastąpił zwrot w celu modyfikacji danych kandydata”. Nie jestem pewien do końca czy mój numer PKK został zaktualizowany o zdaną teorię. Czy jest możliwość sprawdzenia tego w jakiś sposób?
Cyprian
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 05 listopada 2015, 18:56

Re: Praktyka w innym ośrodku niż teoria

Postprzez JAKUB » sobota 07 listopada 2015, 15:12

Mogłeś sobie wziąść wydruk. Zdales teorie to ona tam jest wpisana, może na tym etapie z Twojego poziomu logowania (uprawnienia dostepu) nie widać.
SPRAWDZISZ W NOWYM WORD-zie
JAKUB
 
Posty: 1406
Dołączył(a): sobota 10 marca 2012, 19:53


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości