Prawo jazdy

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Prawo jazdy

Postprzez Kei92 » wtorek 03 listopada 2015, 19:57

Witam,
Stoję przed najgorszym do tej pory etapem w moim życiu, czyli nauka do prawa jazdy. Mam w związku z tym kilka pytań.
Czy warto brać się za naukę wiedząc, że od przyszłego roku wchodzą jakieś nowe przepisy w egzaminowaniu?
Przygotowywał się ktoś z użytkowników do egzaminu teoretycznego za pomocą tego kursu http://www.prawojazdy.com.pl/e-learning? Czy wiedza tam zawarta wystarczy do tego aby zdać egzamin? Ile trwa taka nauka?
Kei92
 
Posty: 27
Dołączył(a): poniedziałek 02 listopada 2015, 21:11

Re: Prawo jazdy

Postprzez skov » środa 04 listopada 2015, 18:08

Kei92 napisał(a):Czy warto brać się za naukę wiedząc, że od przyszłego roku wchodzą jakieś nowe przepisy w egzaminowaniu?


żadne przepisy w egzaminowaniu się nie zmieniają
Avatar użytkownika
skov
 
Posty: 1411
Dołączył(a): czwartek 07 czerwca 2007, 13:48

Re: Prawo jazdy

Postprzez Kei92 » środa 04 listopada 2015, 22:45

Co w takim razie się zmienia? Mówią mi ludzie żeby robić szybko jeszcze w tym roku bo w przyszłym będzie trudniej.
Kei92
 
Posty: 27
Dołączył(a): poniedziałek 02 listopada 2015, 21:11

Re: Prawo jazdy

Postprzez xbikx » czwartek 05 listopada 2015, 03:15

Sam egzamin nie ulegnie zmianie. Natomiast trzeba będzie się liczyć z większymi kosztami ze względu na to, że po zdanym egzaminie (do 8 miesięcy) należy odbyć dodatkowy kurs doszkalający, który jest płatny. Do tego zielony listek, inne ograniczenia prędkości (m.in poza obszarem zabudowanym max 80km/h) oraz kurs reedukacyjny w przypadku dwóch wykroczeń w okresie próbnym. Na tę chwilę myślę, że osoby które zapiszą się na kurs nie zdążą już przystapić do egzaminu w tym roku - chociażby patrząc na czas oczekiwania na egzamin , który wynosi w niektórych wordach około miesiąca czasu.
xbikx
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek 03 listopada 2015, 02:54


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości