Czy zakup dodatkowych godzin jazdy ma sens?

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Czy zakup dodatkowych godzin jazdy ma sens?

Postprzez mergajte » poniedziałek 02 listopada 2015, 17:31

Czy po 30 h jazdy zakupienie dodatkowych godzin ma sens?
Czy ktoś po dodatkowych godzinach poczuł się "pewniejszy"za kierownicą?
Czy te kilka/kilkanaście godzin naprawdę "dużo da"?

Ile godzin dodatkowych musieliście wykupić i czy wam to pomogło? ? Czy może nie widzieliście poprawy?
mergajte
 
Posty: 18
Dołączył(a): sobota 24 października 2015, 10:53

Re: Czy zakup dodatkowych godzin jazdy ma sens?

Postprzez Mtsz » poniedziałek 02 listopada 2015, 17:51

Jest to sprawa absolutnie indywidualna.
Ja zacząłem niemalże bezbłędnie i bezproblemowo jeździć po 20 godzinach, a dokładnie po ustawowych 30 poszedłem na egzamin państwowy. Ale ja to ja... Jedni tak jak ja - mają smykałkę do jazdy, lubią to i sprawia im to absolutną przyjemność, inni zaś potrzebują np: 40 godzin (czyli 10 dodatkowych) żeby w ogóle zdać egzamin.
Najlepiej skonsultuj to ze swoją szkołą jazdy, uzyskaj opinie o tym co powinieneś poćwiczyć i co będzie wskazane w Twoim przypadku.
Avatar użytkownika
Mtsz
 
Posty: 66
Dołączył(a): piątek 28 sierpnia 2015, 00:00
Lokalizacja: Elbląg

Re: Czy zakup dodatkowych godzin jazdy ma sens?

Postprzez mergajte » poniedziałek 02 listopada 2015, 18:06

Ja też lubię jeździć.Problem w tym,że szybko się załamuję,jak coś mi nie wyjdzie.
I nie czuję się pewnie,ale czy po dodatkowych h się poczuję? Nie mam pojęcia.
Instruktor zaproponował mi dodatkowe godziny bo twierdzi,że dodadzą mi one pewności.
mergajte
 
Posty: 18
Dołączył(a): sobota 24 października 2015, 10:53

Re: Czy zakup dodatkowych godzin jazdy ma sens?

Postprzez sercio » poniedziałek 02 listopada 2015, 21:07

Słuchaj, instruktor przeważnie zawsze proponuje dodakowe godziny zajęć. Jest to jakby nie było dodatkowy dochód. Nie twierdzę, że chce Cie zrobić w balona, bo jeżeli jest coś w czym nie czujesz się pewnie to jak najbardziej polecam takowe godziny wziąć.

Ja zdecydowałem się na pakiet 10 godzin z racji tego, że miałem dość dużą przerwę od momentu zakończenia kursu do chwili zapisania się na egzamin praktyczny. Głównie skupiłem się na doskonaleniu techniki jazdy oraz parkowaniu, bo to wtedy wychodziło mi najgorzej ;)
sercio
 
Posty: 14
Dołączył(a): środa 22 lipca 2015, 20:10

Re: Czy zakup dodatkowych godzin jazdy ma sens?

Postprzez kwiecista85 » poniedziałek 02 listopada 2015, 21:32

Ja wyjeździłam 30 godzin i parę dni przed egzaminem państwowym wykupiłam 6 godzin. Egzaminu nie zdałam, ale przynajmniej się rozjeździłam przed. Przed drugim egzaminem wykupiłam 3 godziny, 2 h dzień przed i jedną rano w dzień egzaminu. Ciężko stwierdzić czy potrzebujesz tych dodatkowych godzin, ale skoro instruktor sugeruje wykupienie to może warto na kilka dni przed egzaminem wykupić?
kwiecista85
 
Posty: 5
Dołączył(a): środa 07 października 2015, 12:24

Re: Czy zakup dodatkowych godzin jazdy ma sens?

Postprzez xbikx » wtorek 03 listopada 2015, 17:19

Ja dokupiłam 3 godziny w swoim ośrodku "dobrowolnie", ponieważ do egzaminu mam jeszcze około 2 tygodni :P Wychodzę z założenia, że lepiej stracić 150zł za 3h jazd, niż 140zł do wordu za 20min ;) Ale szczerze powiedziawszy nie wiem, czy te kilka godz doda Ci pewności siebie. Jeśli juz dokupisz, to na pewno poproś o to aby w trakcie tych godzin instruktor wydawał Ci polecenia jak na egzaminie państwowym, kilka takich wewnętrznych na pewno zmniejszy stres ;)
xbikx
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek 03 listopada 2015, 02:54

Re: Czy zakup dodatkowych godzin jazdy ma sens?

Postprzez Makabra » środa 04 listopada 2015, 09:26

Ma sens
Avatar użytkownika
Makabra
 
Posty: 2168
Dołączył(a): wtorek 19 maja 2009, 23:00


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości