Egzamin Praktyczny bez dodatkowych godzin.

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Egzamin Praktyczny bez dodatkowych godzin.

Postprzez szpakuziom » niedziela 04 października 2015, 10:33

Witam,

Zdałem egzamin Teoretyczny, chcę sobie wziąść godziny dodatkowe, bo ostatni raz jezdziłem 6 lat temu, sęk w tym, że żaden ośrodek szkolenia kierowców nie ma wolnych miejsc aż do listopada, a połowa ośrodków w ogóle nie ma chyba ochoty mnie poduczyć. Obawiam się, że w listopadzie jakbym się zapisał to mógłbym nie zdążyć przed nowym rokiem z odbiorem prawa jazdy i postanowiłem zapisać się już teraz na egzamin, ponieważ głupio byłoby nie zdążyć zdać prawka w tym roku. Ogólnie z jazdą nie mam problemów, ogarniam w miarę prowadzenie samochodu, dużo jezdziłem skuterkiem po mieście, więc coś tam potrafię (wiem, że skuter to nie auto). Chciałbym zapytać się Was drodzy forumowicze, czy jest jakakolwiek szansa na zdanie prawa jazdy bez dodatkowych godzin, czy jest aż tak trudno, może jakieś wskazówki od Was? WORD Wrocław. Pozdrawiam.
szpakuziom
 
Posty: 12
Dołączył(a): środa 19 sierpnia 2015, 16:08

Re: Egzamin Praktyczny bez dodatkowych godzin.

Postprzez Anett » niedziela 04 października 2015, 12:13

Szansa zapewne jest zawsze. Jednakże to długa przerwa. Trochę się egzamin zmienił typu eco jazda... Wątpię by żaden ośrodek nie miał czasu. Jeśli zdecydujesz się na dodatki to dzwoń do OSK albo przejdź się tam. Na bank znajdziesz terminy
Anett
 
Posty: 952
Dołączył(a): sobota 13 października 2012, 20:44
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Egzamin Praktyczny bez dodatkowych godzin.

Postprzez ks-rider » niedziela 04 października 2015, 16:31

Podejrzewam, ze stawiasz warunki na ktore zaden normalnie funkcjonujacy OSK nie ma zamiaru zaaprobowac- tez takich mamy, tyle, ze tez odsylamy z kwitkiem.

:wink:
ks-rider
 
Posty: 3795
Dołączył(a): sobota 19 grudnia 2009, 21:47

Re: Egzamin Praktyczny bez dodatkowych godzin.

Postprzez terror » niedziela 04 października 2015, 23:16

Może napisz skąd jesteś a któryś z forumowych OSK Cie poduczy?

To dobrze, że jeździsz skuterem - na bierząco jesteś z przepisami drogowymi.
PJ: B, C
Avatar użytkownika
terror
 
Posty: 65
Dołączył(a): wtorek 26 maja 2015, 23:27

Re: Egzamin Praktyczny bez dodatkowych godzin.

Postprzez Agutek » czwartek 05 listopada 2015, 17:53

140 zł. wywalonych w błoto.
Ja po ponad 10letniej przerwie, podobnie jak Ty nauczyłam się teorii, zdałam egzamin teoretyczny i myślałam, że wystarczy mi kilka dodatkowych jazd. Okazało się, że potrzebuje ich znacznie więcej niż myślałam i w zasadzie mogłam wykupić cały kurs. A jazda po 6 latach to jakbyś był na pierwszej lekcji w szkole. Powodzenia, ale nie liczyłabym na sukces
Agutek
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 05 listopada 2015, 17:35

Re: Egzamin Praktyczny bez dodatkowych godzin.

Postprzez Borys_q » czwartek 05 listopada 2015, 20:56

......ostatni raz jezdziłem 6 lat temu,(.......) czy jest jakakolwiek szansa na zdanie prawa jazdy(....).


Myślę, że z placu nie wyjedziesz. Mogłeś te 140 oddać na biedne dzieci był by z nich jakiś pożytek.
Szybka jazda nie wymaga odpowiednich umiejętności. Trzeba jedynie wiedzieć który pedał odpowiada za jej zwiększanie.
Borys_q
 
Posty: 3480
Dołączył(a): sobota 22 marca 2008, 16:36
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Egzamin Praktyczny bez dodatkowych godzin.

Postprzez Ntee88 » czwartek 19 listopada 2015, 16:39

Agutek napisał(a):140 zł. wywalonych w błoto.
Ja po ponad 10letniej przerwie, podobnie jak Ty nauczyłam się teorii, zdałam egzamin teoretyczny i myślałam, że wystarczy mi kilka dodatkowych jazd. Okazało się, że potrzebuje ich znacznie więcej niż myślałam i w zasadzie mogłam wykupić cały kurs. A jazda po 6 latach to jakbyś był na pierwszej lekcji w szkole. Powodzenia, ale nie liczyłabym na sukces

Koleżanka ma racje po tak długiej przerwie najlepiej wykupić cały kurs odnowa. Ja po 8 latach przerwy wykupiłem 12h jestem już po 5h jazdy i już wiem, że muszę dokupić jeszcze 8h niestety moje umiejętność jazdy zanikły. Najgorsze jest to, że trafiłem na instruktora choleryka który przeklina na innych kierowców i narzeka, że nie umieją jeździć.
Ntee88
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek 29 grudnia 2014, 09:41

Re: Egzamin Praktyczny bez dodatkowych godzin.

Postprzez VanDerVart » piątek 20 listopada 2015, 17:07

Musisz mieć godziny doszkalające, bez nich będzie ciężko.
Skuterem jeździ się inaczej, w sumie jak się chce (mam skuter, wiem jak to jest) :wink:
Teoria 74/74 13 listopada 2015 (piątek)
Praktyka 2 grudnia :D
VanDerVart
 
Posty: 78
Dołączył(a): sobota 14 listopada 2015, 00:46

Re: Egzamin Praktyczny bez dodatkowych godzin.

Postprzez garek34 » środa 25 listopada 2015, 23:49

NO ja ostatni raz jeździłem samochodem w czerwcu zdawałem dość długo teorię ale zdałem , a wczoraj miałem jazdy doszkalające 2 godziny nie było najgorzej ale rewelacji też nie..miałem pewne problemy ale myśle że to kwestia jazd dodatkowych i ciągłości jak zrobie 8 godzin a następnie 15 godzin to ide juz na egzamin :)
garek34
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 24 listopada 2015, 20:42

Re: Egzamin Praktyczny bez dodatkowych godzin.

Postprzez oskbelfer » piątek 27 listopada 2015, 19:24

ks-rider napisał(a):Podejrzewam, ze stawiasz warunki na ktore zaden normalnie funkcjonujacy OSK nie ma zamiaru zaaprobowac- tez takich mamy, tyle, ze tez odsylamy z kwitkiem.

:wink:



He he he....

Ostatnio paniusia wymyśliła, że zrobi 30 godzin jazdy w osk X, a wewnętrzny będzie zdawać w osk Y.

Poruszyła - osk, starostwa w 3 powiatach, podobnie wordy i skończyło się na "lufie" z wewnetrznego w osk X :lol:
sorry taki mamy klimat....sorry - na autostradach nie ma skrzyżowań, am sorry
N'attendez pas le Jugement dernier. Il a lieu tous les jours.
Avatar użytkownika
oskbelfer
 
Posty: 3596
Dołączył(a): czwartek 18 września 2008, 19:17
Lokalizacja: Polska

Re: Egzamin Praktyczny bez dodatkowych godzin.

Postprzez ks-rider » sobota 28 listopada 2015, 10:29

oskbelfer napisał(a):He he he....

Ostatnio paniusia wymyśliła, że zrobi 30 godzin jazdy w osk X, a wewnętrzny będzie zdawać w osk Y.

Poruszyła - osk, starostwa w 3 powiatach, podobnie wordy i skończyło się na "lufie" z wewnetrznego w osk X :lol:


Dostalem obecnie Brazylijczyka i Maxykanina. Jedna wielka katastrofe, mimo, ze jezdza kazdy ponad 10 lat.

Brazylijczyk stanal na drugim skrzyzowaniu i nie potrafil zjechac mimo 2500 rpm. W ZONE 30 jechal 30 km/h ale w prawo spojrzec czy ktos z pierszenstwem nie nadjezdza to juz zbyt duze wymaganie.

:idea:
ks-rider
 
Posty: 3795
Dołączył(a): sobota 19 grudnia 2009, 21:47


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 89 gości