prawo jazdy zdana teoria 2015 a nowe przepisy.

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

prawo jazdy zdana teoria 2015 a nowe przepisy.

Postprzez Duudek » piątek 02 października 2015, 17:55

Witam, zdałem teorie w roku 2015 lecz z braku pieniędzy i czasu nie zdąże raczej zdać egzaminu praktycznego w tym roku. Od 2016 roku wchodzą nowe przepisy, dlatego też chce się spytać czy będą mnie one obowiązywały jeżeli mam już zdaną teorie. Mam taką zagwozdkę gdyż rok temu mój przyjaciel zdał teorie w grudniu a jazde miał w styczniu tego roku i nie obowiązywał go EKO-Driving.
Duudek
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 02 października 2015, 17:50

Re: prawo jazdy zdana teoria 2015 a nowe przepisy.

Postprzez Mtsz » piątek 02 października 2015, 18:30

Eco-Driving na egzaminie praktycznym 2015, a zmiany 2016 to dwie różne rzeczy. Pierwsze dotyczyło zmian w egzaminowaniu, drugie zaś wprowadza "rewolucję" pod względem okresu próbnego dla młodych kierowców po zdanych egzaminach (zasady egzaminowania się nie zmieniają).
Na tym forum było wałkowane to milion razy. Polecam używać wyszukiwarki na forum. :)
Również odsyłam tutaj:
http://info-car.pl/infocar/artykuly/Kto ... owcow.html

W skrócie: Żeby załapać się na 20 punktów karnych przez rok, trzeba mieć na dokumencie datę przed 4 stycznia 2016 r (a jest to data przesłania zamówienia/dokumentów z urzędu do PWPW).
Avatar użytkownika
Mtsz
 
Posty: 66
Dołączył(a): piątek 28 sierpnia 2015, 00:00
Lokalizacja: Elbląg


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 159 gości