Sprawdzenie statusu pkk.

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Sprawdzenie statusu pkk.

Postprzez sniezkaaa » środa 23 września 2015, 15:13

Witam. Kilka dni temu zdawałam egzamin teoretyczny. Podchodziłam bez kursu, wiec dopiero po zdaniu teorii moge zgłosić się do szkoły na jazdy. Aż wstyd się przyznać, ale po wyjściu z egzaminu byłam pewna, ze zdałam. Nie pomyślałam, zeby poprosić o wydruk z wynikiem egzaminu. Nie dzwoniłam do szkoły zeby zapisać się od razu na jazdy, bo po egzaminie bylo juz późno, potem był weekend. Miałam to zrobić w poniedziałek no i wtedy nagle naszły mnie wątpliwości czy dobrze zapamiętałam wynik egzaminu, czy aby na pewno go zdałam. I tym sposobem nie zadzwoniłam do szkoły, bo byłoby mi głupio gdyby okazało się, ze chcąc pobrać moje pkk nie moga tego zrobić bo wynik jest negatywny. I tutaj nasuwa się moje pytanie. Wiem, ze zeby dostać razem z odpowiedziami taki wynik trzeba osobiście złożyć pismo do sekretariatu WORDu. No ale skoro mi zależy tylko na tym, zeby sie upewnić co do wyniku, a nie poznać odpowedzi to czy podchodząc do pani w obsłudze klienta i podając mój nr pkk na tym profilu są zawarte informacje co do zaliczenia egzaminu również tego teoretycznego? Proszę o nieocenianie mnie, wiem, ze głupio zrobiłam i sama nie wiem skąd naszły mnie te wątpliwości...
sniezkaaa
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 21 września 2015, 18:54

Re: Sprawdzenie statusu pkk.

Postprzez Mtsz » środa 23 września 2015, 15:54

Można śmiało podejść do urzędnika w WORDzie i upewnić się co do wyniku - oni tam wszystko mają zapisane w systemie informatycznym. Raczej użycie języka nie zaszkodzi, zawsze można się dopytać...
Rozumiem, że stres, nerwy ale żeby nie pamiętać, czy był napis EGZAMIN ZALICZONY czy EGZAMIN NIEZALICZONY to już wskazuje na roztargnienie.
Avatar użytkownika
Mtsz
 
Posty: 66
Dołączył(a): piątek 28 sierpnia 2015, 00:00
Lokalizacja: Elbląg


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 81 gości