WAŻNE - Pytanie.

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

WAŻNE - Pytanie.

Postprzez Behaviorakles » środa 23 września 2015, 03:47

Witam,

Mam pytanie i pewien problem a mianowicie, w 2014 w maju rozpocząłem prawo jazdy, wyjeździłem wszystkie godziny zdałem egzamin teoretyczny a w Czerwcu i Lipcu miałem po 1 egzaminie praktycznym których niestety nie zdałem (łącznie 2), po tych egzaminach nie dokończyłem niestety tego prawa jazdy bo wyjeżdżałem pilnie do Niemiec do pracy na rok czasu.

Dzisiaj mija już ponad rok od ostatniego egzaminu i przejdę teraz do pytań:

1. Egzamin teoretyczny rozumiem, że muszę w WORD zdać od początku, bo jest chyba do 6 miesięcy od jego zdania trzeba zdać praktykę?
2. Poprzedzając wyższe pytanie, czy mogę dokupić godziny u innego instruktora nauki jazdy (np. 10 godzin) niż u tego u którego uczyłem się jeździć czy muszę rozpoczynać wszystko od nowa płacąc te 1500 zł? (To całkowicie nie jest mi na rękę wolałbym dokupić parę godzin)


Ze starym instruktorem nie chcę mieć nic wspólnego, chamski dziad który chyba chciałby żeby każdy kursant siadający za kółko miał już jego umiejętności i doświadczenie, drugi raz za żadne skarby bym do niego nie poszedł. Ale mniejsza z tym, proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam.
Behaviorakles
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 23 września 2015, 03:09

Re: WAŻNE - Pytanie.

Postprzez dylek » środa 23 września 2015, 07:58

Regulamin forum napisał(a):11.Temat wątku powinien być odpowiednio sformułowany i powinien jednoznacznie określać jego treść. W każdym wątku uczestnicy dyskutują tylko na jeden konkretny temat. Wątki typu "Kilka pytań....", "Pomocy", "Ważne pytanko", "Pytanie" itp. będą blokowane lub usuwane.
Pozdrawiam z prawego fotela "eLki" :D
Avatar użytkownika
dylek
Moderator
 
Posty: 4648
Dołączył(a): czwartek 01 marca 2007, 22:39
Lokalizacja: Lublin


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 111 gości