Ponowne zdawanie egzaminu po dłuższej przerwie

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Ponowne zdawanie egzaminu po dłuższej przerwie

Postprzez SeDay » wtorek 22 września 2015, 12:28

Mam dosyć skomplikowaną sytuację związaną z prawem jazdy otóż prawo jazdy kat. C zdałem w lutym tego roku wiec PKK zrobiłem kilka miesięcy wcześniej, po zdaniu C, musiałem wyrobić profil kierowcy na kat. CE, kursy zrobiłem, dokumenty później zostały złożone do WORDu i egzamin umówiony, po oblaniu stwierdziłem że dam sobie spokój i C mi wystarczy jednak jeszcze nie wyrabiałem dokumentu bo czekalem na KW, KW zdałem jakoś 1,5 miesiąca później aż wreszcie wyrobiłem dokument. Aktualnie mam wbitą kategorię C z kodem 95 (czyli pełne KW), przy składaniu ostatnich dokumentów w starostwie pytali się co robie z tym CE to powiedziałem ze daje na wstrzymanie i nie wiem czy coś to zmieniło czy z ciekawosci pytali.

Jednak po jakimś czasie stwierdziłem że chcę znowu spróbować zdać w związku z tym czy mogą byc jakieś problemy? Wiem ze w WORDzie nadal mają kartę z PKK jednak czy mogę pójść zapłacić i zaraz się umówić na egzamin a po zdaniu pójść i ponownie wyrobić prawko?
SeDay
 
Posty: 10
Dołączył(a): niedziela 13 lutego 2011, 23:43
Lokalizacja: FWS

Re: Ponowne zdawanie egzaminu po dłuższej przerwie

Postprzez Hansen » wtorek 29 września 2015, 20:07

Tak
Kierowca Kat. B, B+E, C, C+E, [T - podobno :)] Uprawnienia KW, ADR, HDS, licencja konwojenta zwierząt
Hansen
 
Posty: 7
Dołączył(a): czwartek 12 lutego 2015, 19:21


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 136 gości