Najlepsze źródło do nauki testów kat.B

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Najlepsze źródło do nauki testów kat.B

Postprzez szpakuziom » poniedziałek 14 września 2015, 14:14

Witam,

Właśnie wróciłem z egzaminu totalnie załamany, zabrakło mi jednego punkta do zdania teori. Zdawałem już 4 raz 63, 64, 66, 67 punktów. Fakt, jest co raz bliżej do zdania, ale zaczynam mieć głupie myśli, czy ja jestem nienormalny, czy ten cholerny nowy system egzaminacyjny. Trudno, dam sobie jeszcze kilka szans, ale przed tym chciałem się was zapytać, z czego najlepiej się uczyć, jakie płyty są najlepsze, strony www itd? Swoją płytę już znam na pamięć Testy od IMAGE taka różowa płyta, najtrudniejsze pytania z niej wykute na pamięć ze zrozumieniem ich.
szpakuziom
 
Posty: 12
Dołączył(a): środa 19 sierpnia 2015, 16:08

Re: Najlepsze źródło do nauki testów kat.B

Postprzez Mtsz » poniedziałek 14 września 2015, 14:51

Różowa płyta od Image?
Od Image to płyta na kat. B ma brązowaty kolor. :P
http://www.grupaimage.com.pl/sklep,548

Ja również uczyłem na tych testach, rozwiązałem wszystkie dostępne tam ćwiczenia oraz krzyżówki, przeczytałem ze zrozumieniem kodeks drogowy i efektem było 71/74 za pierwszym razem. Może Tobie brakuje wykorzystania wiedzy w praktyce, stres blokuje Twoje racjonalne myślenie albo po prostu rozwiązywałeś tylko egzamin wewnętrzny? Ile czasu poświęciłeś nad testami i wszelkimi możliwymi zdarzającymi się pytaniami? Znajomość przepisów i zasad to jedno, znajomość testów i ich rozumienie to drugie.
Avatar użytkownika
Mtsz
 
Posty: 66
Dołączył(a): piątek 28 sierpnia 2015, 00:00
Lokalizacja: Elbląg

Re: Najlepsze źródło do nauki testów kat.B

Postprzez twistet » poniedziałek 14 września 2015, 16:13

Człowieku... zaktualizuj bazę pytań jak masz płytę z IMAGE i przerób cały dział nauka

Ja tak zrobiłem, jak miałem jakieś "ale" do pytań, to na kursie mi je wytłumaczyli, bo to nie sztuka przerobić pytania byłe się pojawił zielony kolor na ekranie, że zaznaczyłeś dobrą odpowiedź, ale musisz wiedzieć dlaczego na dane pytanie jest taka, a nie inna odpowiedź.

Za pierwszym podejściem teorię zdałem na 100% wiec można.
twistet
 
Posty: 15
Dołączył(a): wtorek 03 marca 2015, 14:19

Re: Najlepsze źródło do nauki testów kat.B

Postprzez szpakuziom » poniedziałek 14 września 2015, 17:28

Mtsz napisał(a):Różowa płyta od Image?
Od Image to płyta na kat. B ma brązowaty kolor. :P
http://www.grupaimage.com.pl/sklep,548


Przepraszam, coś mi się pomyliło, to chyba z pozostałego stresu, tak to właśnie ta płyta. Nauczyłem się wiele, ale kiedy idę na egazmin, to 3/4 pytań jest mi nieznajome. Myślicie, że ta płytka wystarczy do nauki? Przeznaczałem 1-2 godzin dziennie na naukę.
szpakuziom
 
Posty: 12
Dołączył(a): środa 19 sierpnia 2015, 16:08


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 119 gości