Powtórne przystąpienie do egzaminu

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Powtórne przystąpienie do egzaminu

Postprzez Varrant » poniedziałek 31 sierpnia 2015, 21:05

Witajcie!

Rok temu przystąpiłem do egzaminu na prawo jazdy finansowanego przez unię. Kurs zdałem lecz 3x powinęła mi się noga na egzaminie praktycznym w WORDzie w Bytomiu. Jako że nie miałem zbyt wielkiego parcia to zarządziłem przerwę. Teraz chciałbym znów przystąpić do egzaminu, z tą różnicą że w Katowicach. Oczywiście mam zamiar wykupić sobie kilka jazd w okolicznym OSK aby zapoznać się z trasą i odświeżyć sobie wszystkie informacje z tym związane.

Jednakże przejdźmy do samego egzaminu... co muszę zrobić by zdawać go w Katowicach?
Iść do OSK w którym zdawałem rok temu po zaświadczenie że zdałem egzamin i zanieść do Katowic? Muszę coś jeszcze zdać?

Nie mam żadnych informacji na ten temat więc prosiłbym o dokładne instrukcję :)
Varrant
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 31 sierpnia 2015, 20:53

Re: Powtórne przystąpienie do egzaminu

Postprzez Rogatek » poniedziałek 31 sierpnia 2015, 23:16

PKK masz? Jak nie, to je wyrób.
Obrazek

Kategoria B: 04-04-2012 za pierwszym
Kategoria C: 24-07-2015 za pierwszym
Kategoria D: --
Rogatek
 
Posty: 136
Dołączył(a): sobota 10 listopada 2012, 00:52
Lokalizacja: Lublin

Re: Powtórne przystąpienie do egzaminu

Postprzez Varrant » poniedziałek 31 sierpnia 2015, 23:34

Na bogów. Ten egzamin nie był rok temu lecz 3 lata temu (sierpień 2012)!

Nie mam jeszcze PKK jednakże znalazłem coś jakby Wniosek ubiegania się o prawo jazdy, w nim jest wypisane pole z orzeczeniem lekarskim (data i numer dokumentu) oraz zaświadczenie o odbyciu szkolenia (data i numer dokumentu). Tych dokumentów jednakże przy sobie nie mam.

Muszę przejść jeszcze raz badania i udać się po dokument do OSK czy wystarczy ten numer?
Gdzie tworzyć to PKK?
Varrant
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 31 sierpnia 2015, 20:53

Re: Powtórne przystąpienie do egzaminu

Postprzez jasper1 » wtorek 01 września 2015, 07:06

Skontaktuj się ze swoim WK, przedstaw sytuację, wszystkiego się dowiesz, wszystko załatwisz.
Strach przed porażką, przed wyjściem na głupka to główna przeszkoda w uczeniu się
Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration
jasper1
 
Posty: 2233
Dołączył(a): wtorek 12 lutego 2013, 00:04

Re: Powtórne przystąpienie do egzaminu

Postprzez grzechotek » wtorek 01 września 2015, 13:38

Najpierw idziesz do swojego Wydziału Komunikacji, sprawdzasz czy masz ważne badania jak masz to wyrabiasz PKK. Tam dostaniesz papierek z którym idziesz się zapisać na egzamin do WORD-u nawet w Szczecinie.
grzechotek
 
Posty: 70
Dołączył(a): sobota 07 czerwca 2014, 08:04


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 77 gości