Celowy trolling czy złośliwość egzaminatora?

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Celowy trolling czy złośliwość egzaminatora?

Postprzez Crayon » czwartek 06 sierpnia 2015, 16:44

Witam, dzisiaj udało mi się zaliczyć egzamin praktyczny za drugim podejściem :) - Jednakże droga do uzyskania wyniku pozytywnego była ciężka. Raz zapomniałem kierunkowskazu i ogólnie inne drobne błędy mi się przydarzyły pod koniec. Wracając do Wordu byłem już pewny pozytywnego wyniku i potuptywałem sobie nogą na "podnóżku" i ruszałem tak o sobie palcami podczas kierowania :S (nie wynikało do ze stresu). Egzaminator powiedział, że takich nerwowych ludzi jak ja puszcza się na filmach "Jacy nie powinni być kierowcy". Ja już zasmucony zjeżdżam do tego Worda, egzaminator wymienia mi tam liczbę moich błędów. Cały czas wspomina o tym jaki to ja nerwowy jestem. Niby nie byłem aż tak bardzo zestresowany, ale nawet o tym nie pomyślał że tak może być. No i wymienia te błędy mówiąc mi, że mam chyba nerwicę xD i nagle słyszę wynik egzaminu pozytywny, żegnam pana.

Ogólnie nie przyjemny typ, ale ważne że zdałem. <&%#$@> mnie trochę bo powinien wiedzieć, że dla niektórych jest to wielkie wyzwanie zdać prawko
Crayon
 
Posty: 8
Dołączył(a): niedziela 02 sierpnia 2015, 00:00

Re: Celowy trolling czy złośliwość egzaminatora?

Postprzez Makabra » czwartek 06 sierpnia 2015, 21:26

No i?
Avatar użytkownika
Makabra
 
Posty: 2168
Dołączył(a): wtorek 19 maja 2009, 23:00

Re: Celowy trolling czy złośliwość egzaminatora?

Postprzez pasqudek » czwartek 06 sierpnia 2015, 21:47

@crayon: egzaminatorzy wiedza. Moze po prostu dawal Ci dobra rade.
pasqudek
 
Posty: 969
Dołączył(a): czwartek 15 stycznia 2015, 22:48


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 58 gości