Dziwna sytuacja

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Dziwna sytuacja

Postprzez tomcio97 » środa 05 sierpnia 2015, 20:53

Witam. W piątek odbył sie mój praktyczny egzamin na prawo jazdy, który zakończyłem z wynikiem negatywnym. Oczywiście w moim zdaniu niezasłużenie oblałem i gdy zadzwoniłem do instruktora i opowiedziałem mu w jaki sposób mój egzamin został przerwany, ten sie zdenerwował, poszedł do WORD'U i po chwili wychodzi z kartką i mówi że zgłaszamy skarge, no więc skarga została złożona. I dzisiaj tak z ciekawości wszedłem sobie na strone info-car.pl aby sprawdzic status mojego prawo jazdy i ku mojemu zdziwieniu zobaczyłem dwa statusy: "Proces egzaminowania został zakończony. Do urzędu wydającego prawo jazdy, została wysłana informacja o zakończeniu egzaminowania." oraz "Urząd wydający prawo jazdy otrzymał informację o zakończeniu procesu egzaminowania. Przed rozpoczęciem procesu zamówienia i produkcji prawa jazdy należy uiścić opłatę za wydanie dokumentu."
I moje pytania o co tutaj chodzi ? Czy te dwa statusy mogły sie pojawić po negatywnym wyniku mojego egzaminu ? Czy jednak mój egzamin został zaliczony ?
tomcio97
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 05 sierpnia 2015, 20:43

Re: Dziwna sytuacja

Postprzez skov » środa 05 sierpnia 2015, 20:59

zadzwoń do WORD, tam się wszystkiego dowiesz u źródła.
Avatar użytkownika
skov
 
Posty: 1411
Dołączył(a): czwartek 07 czerwca 2007, 13:48


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 80 gości