To już mój ostatni post . Ale liczę na wasze odpowiedzi

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

To już mój ostatni post . Ale liczę na wasze odpowiedzi

Postprzez becia1234 » niedziela 02 sierpnia 2015, 21:49

Pewnie pomyslicie że jestem głupia ale trudno.A więc jestem po 4 nieudanych egzaminach na prawo jazdy na piąty sie nie zapisalam i czuje że dobrze zrobiłam . Ponieważ mogłam sobie głębiej przemyśleć te prawo jazdy i po przemysleniu doszlam do wniosku że jednak nie zależy mi na prawo jazdy . Nie czuje sie dobrze ani pewnie za kierownicą i nie ciągnie mnie do bycia kierowca w przeciwieństwie do mojego brata którego ciągnie prowadzenie samochodu on nawet sam chce pojechać gdzieś z tata i sobie pojeździć , mi jak tata proponuje to ja niechce , ogólnie to miałam iść rok temu na prawo jazdy ale nie poszłam , ciocie i wujki pytali sie kiedy idę na prawko i wkońcu poszłam w tym roku ale sama niewiem dlaczego skoro mnie nie ciągnie . I teraz strasznie żałuję , w pracy też sie skupić nie mogę . Nie obchodzi mnie co powie rodzina. Teorie zdałam za 1razem słyszałam że teoria jest ważna całe życie , mam 20 lat więc jeszcze może przyjdzie taki dzien i czas . Chciałabym porozmawiać z rodzicami i im powiedzieć ale nie wiem jak to zrobić znając los to oni będą mieli swoje racje i Nie będą chcieli mnie słuchać a przecież mam swój rozum i wiem co chce a czego nie chce i co jest dla mnie dobre, a po za tym nikt nie lubi robić cos przez siłę . Dodam ze jestem w stanie oddać rodzicom za prawo jazdy po pracuje.

I Nie pisze tego dlatego bo mam dola ponieważ go nie mam tylko sobie to dobrze przemyslalam . Ostatnio gdy dodałam posty i przeczytalam wasze odpowiedzi to strasznie mi pomogły liczę że bedzie tak samo i z tym postem. Czy wy też tak mieliście bądź byliście w podobnej sytuacji czy to ja jestem dziwna ? :( .
Jak myślicie jak zacząć rozmowę z rodzicami ?
becia1234
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa 22 lipca 2015, 17:07

Re: To już mój ostatni post . Ale liczę na wasze odpowiedzi

Postprzez pasqudek » niedziela 02 sierpnia 2015, 22:33

A po co wydalas kase na kurs, badania, itp.?
pasqudek
 
Posty: 969
Dołączył(a): czwartek 15 stycznia 2015, 22:48

Re: To już mój ostatni post . Ale liczę na wasze odpowiedzi

Postprzez Rogatek » niedziela 02 sierpnia 2015, 22:48

pasqudek napisał(a):A po co wydalas kase na kurs, badania, itp.?
żeby się dowiedzieć, że jednak się nie chce... To tak, jakby planować ciążę a po 8miesiącach zdać sobie sprawę, że jednak się nie nadaję na matkę i postanawiam usunąć. :spoko:
Obrazek

Kategoria B: 04-04-2012 za pierwszym
Kategoria C: 24-07-2015 za pierwszym
Kategoria D: --
Rogatek
 
Posty: 136
Dołączył(a): sobota 10 listopada 2012, 00:52
Lokalizacja: Lublin


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 53 gości