Parkowanie równoległe tyłem

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Parkowanie równoległe tyłem

Postprzez Borys_q » niedziela 26 lipca 2015, 14:44

Nie sadze ;) Po pierwsze nie licytuj sie bo to ze trzymasz kierownice w Ducato czy innym Daily na nikim tu nie robi wrazenia. Prawdopodobnie jak ja zaczynalem krecic kierownica to ty na dywan po drabinie wchodziles wiec troche pokory.
Szybka jazda nie wymaga odpowiednich umiejętności. Trzeba jedynie wiedzieć który pedał odpowiada za jej zwiększanie.
Borys_q
 
Posty: 3480
Dołączył(a): sobota 22 marca 2008, 16:36
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Parkowanie równoległe tyłem

Postprzez pasqudek » poniedziałek 27 lipca 2015, 13:00

@borys: i co z tego? Mlodsi lepiej parkuja niz niektorzy doswiadczeni.
Wsiadz sobie do 5-6 metrowego dostawczaka z kontenerem i pojezdzij. Przekonasz sie, ze parkowanie/manewry osobowka to zabawa.
pasqudek
 
Posty: 969
Dołączył(a): czwartek 15 stycznia 2015, 22:48

Re: Parkowanie równoległe tyłem

Postprzez Borys_q » poniedziałek 27 lipca 2015, 17:52

pasqudek napisał(a):@borys: Wsiadz sobie do 5-6 metrowego dostawczaka z kontenerem i pojezdzij. Przekonasz sie, ze parkowanie/manewry osobowka to zabawa.


Ty naprawdę nic nie kumasz, Szerszon ci sugerował a ty nadal nic nie kumasz. Jeździłem dostawczakami, ciężarówkami, zestawami, pojazdami rolniczymi różnej maści z kombajnami zbożowymi włącznie. Pierwszy raz jeździłem Starem 28 (skrzynia niezsynchronizowana brak wspomagania kierownicy) w wieku 11 lat, mam Prawo jazdy BCE, uprawnienia instruktora, sternika jachtowego i maszynisty, byłem bardzo blisko uprawnień egzaminatora. W wieku 18 lat ściągałem pranie z linek jeżdżąc z ziemniakami Starem (bez WK) miedzy oruńskimi kamieniczkami. Jak ja zdawałem prawo jazdy "B'' to manewry były na placu i były trudne. Nie jakieś udawane parkowanie w miejscu o długości co najmniej 2 pojazdów, k.... tego nawet parkowaniem nie można nazwać bo to jakaś imitacja. Naprawdę twój 6 metrowy dostawczak nie robi na mnie żadnego wrażenia. Gratuluje jesteś pierwszą osobą w tym roku na Forum której swoją głupota i upierdliwością udało się mnie wkurzyć.
Szybka jazda nie wymaga odpowiednich umiejętności. Trzeba jedynie wiedzieć który pedał odpowiada za jej zwiększanie.
Borys_q
 
Posty: 3480
Dołączył(a): sobota 22 marca 2008, 16:36
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Parkowanie równoległe tyłem

Postprzez rusel » poniedziałek 27 lipca 2015, 19:02

Jeden bardzo doswiadczony kierowca pietrowego autokaru zaparkowal pod wiaduktem 2,5m bo nawigacja go przekonala, od taka historyjka.

Pasqudek dostawczakiem na forumowy podryw się nie wybieraj
Avatar użytkownika
rusel
 
Posty: 4301
Dołączył(a): wtorek 25 listopada 2008, 11:16

Poprzednia strona

Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości