Jak uczyć się na egzamin teoretyczny?

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Jak uczyć się na egzamin teoretyczny?

Postprzez raszdevil » środa 01 lipca 2015, 15:18

Witam wszystkich :D

Tak jak w temacie, jak mam się na niego nauczyć? Robię w domu testy z płyty które dostałem w OSK, staram się szukać informacji kiedy czegoś nie rozumiem. Dzisiaj o 9 robiłem teorie i miałem 66 p :twisted: A więc co jeszcze zrobić? Moi znajomi zdawali za pierwszym/drugim podejściem nie ucząc się wcale :lol:

Proszę o jakieś załączniki i porady :twisted:

Z góry dzięki :spoko:

EDIT:
TESTY Z PŁYTY ROZWIĄZYWAŁEM NA 72-74 PUNKTY CAŁY CZAS!!!!! ;-;
raszdevil
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 01 lipca 2015, 15:11

Re: Jak uczyć się na egzamin teoretyczny?

Postprzez testuje » środa 01 lipca 2015, 21:47

Kodeks, książka.
testuje
 
Posty: 121
Dołączył(a): sobota 15 listopada 2014, 20:18

Re: Jak uczyć się na egzamin teoretyczny?

Postprzez planetka » środa 01 lipca 2015, 22:12

przeciez juz chyba dostepne sa pytania takie co sa na egzaminie ?
planetka
 
Posty: 22
Dołączył(a): czwartek 26 marca 2015, 21:29

Re: Jak uczyć się na egzamin teoretyczny?

Postprzez testuje » środa 01 lipca 2015, 22:58

I co, ma nauczyć się odpowiedzi? A co będzie później na drodze? Nie żartuj chłopie, pytania mogą być jedynie dodatkową pomocą.
testuje
 
Posty: 121
Dołączył(a): sobota 15 listopada 2014, 20:18

Re: Jak uczyć się na egzamin teoretyczny?

Postprzez Kubson895 » czwartek 02 lipca 2015, 00:50

Teoria teorią. Choćbyś nauczył się wszystkich możliwych przepisów, itp. na blachę, to i tak nie masz gwarancji zdania. Ostatnio dałem znajomemu do rozwiązania aktualne testy z teorii. Znajomy ma prawko od 30 lat, na wszystkie możliwe kategorie, przewozy osób, materiałów, itd. , od zawsze pracuje jako kierowca (dostawczak,TIR, autobus) i 3 testów pod rząd nie zdał. Teraz te testy służą jedynie uwaleniu i kaska dla WORD. Także nie przejmuj się jak nie zdasz, bo to jest aktualnie chore i oszukańcze, że tak użyć lekkich słów.

@testuje: Ale kolega pisał o teorii o ile dobrze wywnioskowałem z pytania. Na drodze wiadomo, że wygląda to inaczej i nawet najlepszy podręcznik nie nauczy.
Avatar użytkownika
Kubson895
 
Posty: 101
Dołączył(a): piątek 22 maja 2015, 20:04
Lokalizacja: Elbląg

Re: Jak uczyć się na egzamin teoretyczny?

Postprzez skov » czwartek 02 lipca 2015, 18:18

Kubson895 napisał(a):
Ostatnio dałem znajomemu do rozwiązania aktualne testy z teorii. Znajomy ma prawko od 30 lat, na wszystkie możliwe kategorie, przewozy osób, materiałów, itd. , od zawsze pracuje jako kierowca (dostawczak,TIR, autobus) i 3 testów pod rząd nie zdał.


To akurat nie najlepiej świadczy o znajomym który jak piszesz zawodowo zajmuje się prowadzeniem pojazdów. Z jakimi pytaniami miał kłopot? :D
Avatar użytkownika
skov
 
Posty: 1411
Dołączył(a): czwartek 07 czerwca 2007, 13:48

Re: Jak uczyć się na egzamin teoretyczny?

Postprzez Kubson895 » poniedziałek 06 lipca 2015, 21:36

skov napisał(a):To akurat nie najlepiej świadczy o znajomym który jak piszesz zawodowo zajmuje się prowadzeniem pojazdów


A ja napisze wręcz przeciwnie, że to świadczy tylko i wyłącznie źle o samym egzaminie i tych pytaniach. Bo kiedy stary drogowy wyga ich nie zdaje to świadczy, że coś nie tak jest z pytaniami. Dużo pytań jest nieintuicyjnych i głupich jak choćby te o intensywny zapach perfum. Znajomy mówił, że za jego pj takich bzdur nie było tylko sprawiedliwe sprawdzenie wiedzy drogowej.
Avatar użytkownika
Kubson895
 
Posty: 101
Dołączył(a): piątek 22 maja 2015, 20:04
Lokalizacja: Elbląg

Re: Jak uczyć się na egzamin teoretyczny?

Postprzez skov » środa 08 lipca 2015, 18:57

to na jakich konkretnie pytaniach zawodowy kierowca poległ? Pytania są już jawne, możesz wkleić jakieś, będziemy dyskutować.
Avatar użytkownika
skov
 
Posty: 1411
Dołączył(a): czwartek 07 czerwca 2007, 13:48

Re: Jak uczyć się na egzamin teoretyczny?

Postprzez Kubson895 » środa 08 lipca 2015, 19:12

@skov: Hah, tak dobrze to nie ma. Na forum każdy może udawać Arystotelesa, i takich pseudo Einsteinów tutaj pełno. Sprawiedliwie i bez cwaniactwa byłoby jedynie w cztery oczy w realu. Dlatego wklejanie tutaj pytań nie ma sensu.
Avatar użytkownika
Kubson895
 
Posty: 101
Dołączył(a): piątek 22 maja 2015, 20:04
Lokalizacja: Elbląg

Re: Jak uczyć się na egzamin teoretyczny?

Postprzez skov » środa 08 lipca 2015, 19:31

żeby uwiarygodnić swoją tezę o głupich i nieintuicyjnych pytaniach musisz niestety posłużyć się przykładami bo w przeciwnym razie to zwykłe bicie piany.
Avatar użytkownika
skov
 
Posty: 1411
Dołączył(a): czwartek 07 czerwca 2007, 13:48

Re: Jak uczyć się na egzamin teoretyczny?

Postprzez Kubson895 » środa 08 lipca 2015, 21:56

Może dla Ciebie bicie piany. Moja teza została potwierdzona przez kilku doświadczonych zawodowych kierowców, więc wiem swoje. A tutaj jak wkleję to co? Żeby być zjechanym przez "mędrców" kiedy mają przed ekranem dostęp do wszystkiego? Dziękuję.
Avatar użytkownika
Kubson895
 
Posty: 101
Dołączył(a): piątek 22 maja 2015, 20:04
Lokalizacja: Elbląg


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 140 gości